Przepis na cytrynowy pudding chia Ewa Szabatin
Fot. Karolina Roszak
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Szabatin o swojej radykalnej metamorfozie. "Zaniedbywałam organizm"

Wyznała, że stwierdzono u niej nerwicę

Redakcja VIVA! 30 września 2020 08:00
Przepis na cytrynowy pudding chia Ewa Szabatin
Fot. Karolina Roszak

Ewa Szabatin jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach standardowych, latynoamerykańskich i wielu innych. Jest również dwukrotną finalistką Mistrzostw Świata. Popularność zyskała jednak przede wszystkim dzięki udziale w pierwszych polskich edycjach programu Taniec z gwiazdami. Dzisiaj natomiast daje się poznać jako blogerka oraz propagatorka zdrowego stylu życia. "Chcę uświadomić, co robi zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, odpowiednie dbanie o skórę, wysypianie się, suplementacja oraz spokój w głowie", napisała. Jednak nie zawsze tak było. Ewa Szabatin udostępniła na Instagramie serię zdjęć, ukazujących jej niesamowitą metamorfozę. "Koniecznie zobacz wszystkie fotki", radzi. 

Ewa Szabatin o swojej radykalnej metamorfozie. Na jej Instagram trafiły zdumiewające zdjęcia

Tancerka wykazała się ogromnym dystansem do samej siebie. W minioną niedzielę opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, ukazujących jej niesamowitą metamorfozę. "Mam 41 lat. Powinno więc być gorzej... ale chyba jednak jest dużo lepiej! Po lewej zdjęcia z tego lub zeszłego roku, po prawej 13-15 lat temu", napisała we wstępie. Nie tylko udowodniła, że potrafi szczerze spojrzeć na siebie krytycznym wzrokiem, lecz pokazała również, jak ważnym jest regularne dbanie o swoje zdrowie. Ewa Szabatin nie ukrywa, że podjęła się misji uświadamiania i edukowania swoich odbiorców. 

"Na swoim przykładzie pokazuję Ci, że wszystko jest możliwe i wszystko ma ogromne znaczenie! Bez operacji plastycznych możesz się totalnie zmienić! Możesz odzyskać zdrowie, sylwetkę, radość, spokój, blask w oku, energię i młodość! Na co więc czekasz", napisała na Instagramie. Dla dobra ogółu, Ewa Szabatin postanowiła zwierzyć się o swoim starym stylu życia. 

"Zdjęcia przed metamorfozą były zrobione przez paparazzi podczas eventów medialnych. Był to czas imprezowania, fastfoodów, alkoholu, zarwanych nocy i totalnego olewania siebie! Był to czas, gdy zaniedbywałam swój organizm, nie dbałam o to co jem i zupełnie nie słuchałam swojego serca. Po tym czasie stwierdzono u mnie nerwicę", napisała szczerze Ewa Szabatin. 

Faktycznie trzeba przyznać, że zestawienie aktualnych zdjęć Ewy Szabatin z tymi sprzed lat robi ogromne wrażenie. Tak samo, jak autorka szczerego wyznania, radzimy zobaczyć je wszystkie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOJA METAMORFOZA ❤️🙈 Mam 41 lat. Powinno więc być gorzej... 🤣😂 ale chyba jednak jest dużo lepiej! 👊🏻❤️ Po lewej zdjęcia z tego lub zeszłego roku, po prawej 13-15 lat temu. Koniecznie zobacz wszystkie fotki!🤣🙈🤣 … Dlaczego znowu Ci to pokazuję? Dlatego, że chcę cię uświadomić co robi zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, odpowiednie dbanie o skórę, wysypianie się, suplementacja oraz spokój w głowie‼️🍃🙏🏻🌸💋 … Zdjęcia przed metamorfozą były zrobione przez paparazzi podczas eventów medialnych. Był to czas imprezowania, fastfoodów, alkoholu, zarwanych nocy i totalnego olewania SIEBIE‼️Był to czas, gdy zaniedbywałam swój organizm, nie dbałam o to co jem i zupełnie nie słuchałam swojego serca. ❤️ Po tym czasie stwierdzono u mnie nerwicę. 😟 … Na swoim przykładzie pokazuję Ci, że wszystko jest możliwe❤️‼️❤️ Że wszystko ma ogromne znaczenie! Że bez operacji plastycznych możesz się totalnie zmienić‼️👊🏻 Że możesz odzyskać zdrowie, sylwetkę, radość, spokój, blask w oku, energię i młodość! NA CO WIĘC CZEKASZ? … Jeśli potrzebujesz pomocy ŚCIĄGNIJ MOJE EBOOKI - link w bio i zacznij zmieniać swoje NAWYKI ŻYWIENIOWE‼️🍃🍅 To był mój pierwszy krok w stronę ZDROWIA! ________________________ #szababeautygang #metamorfoza #przemiana #zdrowie #zdroweodżywianie #zdrowadieta #zdrowaskora #młodość #cleanfoods #inspiracja #zdrowejedzenie #zdrowystylzycia #metamorphosis #changelifestyle #zmiananalepsze

Post udostępniony przez Ewa Szabatin | FitFashionFreak (@ewaszabatin)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.