Zobaczcie, jak wygląda!

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 14:00

Co wyróżnia Ewę Mingę od innych gwiazd? Z pewnością są to kontrowersyjne stroje, ostre słowa i piękne, ogromne loki na głowie! Bujna fryzura od lat towarzyszy projektantce i chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś jej zabraknie. Ale jak wiadomo, kobieta zmienną jest, wobec czego w wieku 50 lat Ewa postawiła na ostre cięcie. Metamorfozą pochwaliła się w sieci. A fani cały czas przecierają oczy ze zdziwienia!

„Kiedyś bowiem trzeba wreszcie dorosnąć i uznać bujne, długie loki za niepotrzebne”, napisała na swoim profilu na Instagramie. Internauci natychmiastowo zaczęli gratulować projektantce decyzji, choć wiele osób odpowiedziało, że wolało loki. „Wow Pani Ewo ale zmiana”, „Bardzo ładnie Pani w takiej długości włosów chociaż i tak wolałbym podziwiać Panią z burzą loków”, „Dobra zmiana, 10 lat młodziej”, pisali w komentarzach. 

A wam jak się podoba?  

1/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
1/5

Ewa od lat nosiła loki 

2/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
2/5

Teraz zdecydowała się na radykalną zmianę

3/5
Ewa Minge
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

Projektantka ścięła bujne włosy 

4/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
4/5

Fanom pokazała się w nowym kolorze i krótkiej fryzurze 

5/5
Ewa Minge, Eva Minge, Ewa Minge na Instagramie i Facebooku
Copyright @Facebook/Instagram @eva_minge
5/5

Zdania internautów są podzielone

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.