Zobaczcie, jak wygląda!

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 14:00

Co wyróżnia Ewę Mingę od innych gwiazd? Z pewnością są to kontrowersyjne stroje, ostre słowa i piękne, ogromne loki na głowie! Bujna fryzura od lat towarzyszy projektantce i chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś jej zabraknie. Ale jak wiadomo, kobieta zmienną jest, wobec czego w wieku 50 lat Ewa postawiła na ostre cięcie. Metamorfozą pochwaliła się w sieci. A fani cały czas przecierają oczy ze zdziwienia!

„Kiedyś bowiem trzeba wreszcie dorosnąć i uznać bujne, długie loki za niepotrzebne”, napisała na swoim profilu na Instagramie. Internauci natychmiastowo zaczęli gratulować projektantce decyzji, choć wiele osób odpowiedziało, że wolało loki. „Wow Pani Ewo ale zmiana”, „Bardzo ładnie Pani w takiej długości włosów chociaż i tak wolałbym podziwiać Panią z burzą loków”, „Dobra zmiana, 10 lat młodziej”, pisali w komentarzach. 

A wam jak się podoba?  

1/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
1/5

Ewa od lat nosiła loki 

2/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
2/5

Teraz zdecydowała się na radykalną zmianę

3/5
Ewa Minge
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

Projektantka ścięła bujne włosy 

4/5
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
4/5

Fanom pokazała się w nowym kolorze i krótkiej fryzurze 

5/5
Ewa Minge, Eva Minge, Ewa Minge na Instagramie i Facebooku
Copyright @Facebook/Instagram @eva_minge
5/5

Zdania internautów są podzielone

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.