Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Minge bez ogródek oceniła styl Agaty Dudy! Padły zaskakujące słowa...

Wcześniej projektantka doradzała Jolancie Kwaśniewskiej

Rafał Kowalski 1 września 2020 14:55
Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jolanta Kwaśniewska przez dużą część Polaków uznawana jest za najlepszą pierwszą damę w historii wolnej Polski. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zachwycała dużą liczbą aktywności, głośnym wypowiadaniem swojego zdania, ale też stylem. Kreacje dla Jolanty Kwaśniewskiej projektowała między innymi Ewa Minge. Jak projektantka ocenia styl byłej oraz aktualnej pierwszej damy?

Ewa Minge o Jolancie Kwaśniewskiej i Agacie Dudzie

W rozmowie z Pomponikiem Ewa Minge oceniła styl obecnej pierwszej damy. „Jest w mojej ocenie stylem poprawnym. Nie szokuje w żadną stronę”, orzekła projektantka i dodała, że Agata Duda musi trzymać się sztywnych zasad dotyczących oficjalnych wyjść. „Na pewno jest to styl niezwykle zachowawczy, ale ponieważ współtworzyłam przez 8 lat wizerunek pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, to wiem, że pierwszą damę zobowiązują zasady dyplomacji i musi się ubierać właśnie w taki sposób zachowawczy”, wyznała Ewa Minge.

Dziennikarza przeprowadzającego wywiad bardzo ciekawiło też, która z żon prezydentów według kreatorki mody ubiera się lepiej. „Obie panie się nieźle ubierają”, odpowiedziała zachowawczo Pomponikowi Ewa Minge, ale dodała też, że ceni Agatę Dudę za promowanie polskich marek.

Jesteście zdziwieni taką opinią ekspertki? A może też podobają się Wam stroje Agaty Dudy? 

stylizacje, Agata Duda, 2019
Fot. Getty Images, East News, BEW

Fot. East News, BE&W

Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.