Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
o niej się mówi

Ewa Kasprzyk bardzo szczerze: „W pewnym wieku kobieta potrzebuje młodszego mężczyzny”

„To czysta biologia”

Monika Katarzyna Krupska 24 lipca 2018 20:56
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk od lat zachwyca nas nie tylko swoim wyglądem, ale i... wyznaniami! Aktorka, dla której nie ma tematów tabu znów postanowiła poruszyć łóżkowe sprawy publicznie. W najnowszym tygodniku Wprost 61-latka zdradziła, w jakim wieku kobiety mają najlepsze orgazmy!

Ewa Kasprzyk o seksie 

„Czyli wszyscy spodziewają się, że kobieta po sześćdziesiątce powinna już czołgać się w stronę cmentarza. Nie czuję się wyznacznikiem piękna i seksapilu, choć wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią. Po prostu czasami wyglądam dobrze, a czasami fantastycznie. Rewolucja obyczajowa bardzo pomogła kobietom dojrzałym. Ja dziś mogę wyjść w krótkich spodenkach i przyjechać na wywiad rowerem. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy to akceptuje. Kobieta powinna mieć w życiu coś, co kocha i nie powinien to być tylko mężczyzna. Jeśli ma pasję, każdy facet za nią pójdzie, bo będzie chciał ogrzać się w blasku jej spełnienia. Stawiam na indywidualność i osobowość”, zaczęła aktorka. 

Dodała, że medycyna estetyczna zmierza trochę w kierunku zatracania indywidualności. „Za chwilę wszystkie będziemy takie same: napompowane cycki, usta a la kaczorki, ciała idealnie gładkie”, mówiła. 

Zapytana o receptę na udane małżeństwo aktorka odpowiedziała: Nie mniej niż 300 kilometrów odległości od siebie”. „Kobiety narzekają, że za mało jest prawdziwych mężczyzn. Ci, którzy im się podobają, są już zajęci albo w związkach homoseksualnych. A może po prostu mężczyźni w pewny wieku nie mogą już sprostać... Naukowcy dowiedli, że po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości. Na logikę: w pewnym wieku kobieta potrzebuje młodszego mężczyzny. To czysta biologia, nieodwracalne prawo natury. Takie związki to oczywiście wciąż tabu. W drugą stronę jest społeczne przyzwolenie. Idzie sobie dziadek z wnuczką, a okazuje się, że to jego żona. Ale kiedy zdarzy się odwrotnie, cała rodzina jest zszokowana. Młoda dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację, A potem to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, więc ugania się za młodzikami, albo w ogóle nie uprawia seksu, mówiąc: „Z młodym się wstydzę, ze starym się brzydzę”.

Myślicie, że Ewa dobrze robi poruszając głośno takie tematy?  

Ewa Kasprzyk w legginsach

Ewa Kasprzyk i Przemysław Kossakowski w saunie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.