Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na... ciążę?! Zaskakujące doniesienia mediów!

Sabina Zięba 27 listopada 2017 13:30
Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska


Mimo młodego wieku Ewa Farna już bardzo długo jest obecna w show-biznesie. Ciężko uwierzyć, że wokalistka w tym roku świętuje 10-lecie swojej kariery zawodowej! Fani kochają ją za szczerość, piękne utwory, doskonały kontakt z publicznością oraz nie afiszowanie się ze swoim życiem prywatnym. Nawet jej niedawny ślub z wieloletnim partnerem, Martinem Chobotem, trzymany był w tajemnicy. Dotychczas jeżeli zgadzała się wziąć udział w jakimś talent show, to tylko w takim, które byłoby zgodne z jej zawodem. Teraz ma się to zmienić i to z powodu... ciąży!

Polecamy też: „Bałam się tego bardzo…”, Ewa Farna po raz pierwszy opowiada o swoim ślubie!
 

Ewa Farna w „Tańcu z gwiazdami”

Media obiegła właśnie informacja, że w przyszłorocznej edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy Ewę Farną! Wszystko przez planowaną przez nią ciążę. Z jej powodu artystka chce wcześniej zrzucić kilka kilogramów, lecz nie ma zamiaru męczyć się na siłowni. Postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i powalczyć o Kryształową Kulę. Jej znajoma zdradziła w „Fakcie”: „Ona doskonale wie, że należy do raczej puszystych kobiet. Lubi swoje ciało, ale zdaje sobie sprawę, że w ciąży znacznie przytyje. Dlatego wymyśliła, że może wystąpić w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. W programie na pewno bardzo by schudła, więc potem w ciąży byłoby jej łatwiej”.

Polecamy też: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

Do tej pory znane jest tylko jedno nazwisko osoby, która weźmie udział w przyszłorocznym tanecznym show. Podobno udział w nim potwierdziła 22-letnia modelka, Sandra Kubicka. Czy Ewa Farna będzie z nią rywalizować? Na pewno wkrótce się przekonamy!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.