Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Wokalistka niebawem po raz pierwszy zostanie mamą

Gabriela Czernecka 27 lutego 2019 12:10
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna jest w ciąży! Tą wspaniałą wiadomością wokalistka podzieliła się na Instagramie kilka dni temu. Fani nie dowierzają, jak gwieździe udało się tak długo utrzymać tę informację w tajemnicy. A jednak! Teraz Ewa Farna zasypywana tysiącami pozytywnymi komentarzami wydała krótkie oświadczenie, w którym postanowiła uprzedzić wszelkie plotki na temat płci dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Ewa Farna w ciąży! Kiedy poród?

Informację o ciąży Ewa Farna zdradziła w nietypowy sposób. Wokalistka napisała na Instagramie kilka zdań na temat swojej nowej piosenki, która ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Szybko okazało się, że teledysk ujawnia nie tylko szczegóły ze ślubu Farnej, ale pokazuje także, że wokalistka spodziewa się dziecka! 

Po wielkości ciążowego brzuszka można przypuszczać, że do porodu dojdzie jeszcze tej wiosny lub lata. Początkowo piosenkarka nie zdradziła dokładniej daty porodu, ani nie napisała czy będzie miała syna czy córkę. Teraz uprzedzając falę spekulacji pisze wprost: „Jestem szczęśliwa, że mogliśmy się nacieszyć tą wiadomością sami przez parę miesięcy, a potem podzielić się z wami poprzez utwór, jak na piosenkarkę przystało. I ogromnie nam miło, że się piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki”, zaczyna swój wpis. 

„W czasach kiedy się zaokrąglałam, czytałam jednocześnie z uśmiechem na twarzy artykuły, jak mocno schudłam, jak to zrobiłam, że przeszłam ogromną metamorfozę, drastycznie tracę na wadzę, że się za siebie zabrałam, fani są zachwyceni moją figurą. Jakie z tego wyciagnąć wnioski, zostawiam na was”, kontynuuje.

Płeć dziecka Ewy Farnej. Chłopiec czy dziewczynka? 

Wokalistka zdradziła płeć dziecka: „Piszę o tym dlatego, że zacznie się prawdopodobnie okres spekulacji, zmyślonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robić. Ważne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, że już nieraz Was o tym przekonałam🙈😁. Aby wyprzedzić przynajmniej jedną falę spekulacji... spodziewam się syna”, pisze.

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CZ popis: Děkujeme všem za lavinu gratulací! Jsem štastná, že jsme si to vědomí pár měsíců mohli užít sami s nejbližšími a oznámit Vám to jak se na zpěvačku sluší, písničkou. A jsme nadšení, že se Vám tak líbí! Navíc, já mám tak ráda překvápení.😉 V období, kdy jsem se oprávněně zakulacovala jsem s pobavením sledovala jak se objevují články, cituju: “Neskutečná proměna- konečně zhubla!”, “Farna zázračně hubne!”, “Nikdy nebyla víc sexy!”, “Kila šla dolů, je z ní zase kráska”, “Ewa šla do sebe, jen tak dal”. Z toho si prosím odneste názor jaký uznáte za vhodné. Píšu to i kvůli tomu, že nejspíš nastoupí období domněnek, smýšlených “informací”, spekulaci a taky názorů co bych měla či neměla. Vězte, že když je něco důležitého a pravdivého, napíšu Vám to sama od sebe. To jsem Vám na pár příkladech už doufám dokázala🙈😁. Abych předešla alespon nějaké vlně domněnek…. čekáme syna🤰🏻. (teda pokud tam není nějáká šprýmařka po mámě a nepohrává si s pupeční šnůrou). Jo a když jsme u toho, vidíme se na mé divadelní šnůře v květnu🙏🏼. PL opis: Dziekujemy z calego serca za wszystkie gratulacje! Jestem szczesliwa, ze moglismy sie nacieszyc ta swiadomoscia sami przez pare miesiecy a potem podzielic sie z wami poprzez utwor, jak na piosenkarke przystalo. I ogromnie nam milo, ze sie piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki😉. W czasach kiedy sie zaokraglalam, czytalam jednoczesnie z usmiechem na twarzy artykuly, jak mocno schudlam, jak to zrobilam, ze przeszlam ogromna metamorfoze, drastycznie trace na wadze, ze sie za siebie zabralam, fani sa zachwyceni moja figura. Jakie z tego wyciagnac wnioski, zostawiam na was. Pisze o tym dlatego, ze zacznie sie prawdopodobnie okres spekulacji, zmyslonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robic. Wazne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Mysle, ze juz nieraz Was o tym przekonalam🙈😁. Aby wyprzedzic przynajmniej jedna fale spekulacji... spodziewam sie syna🤰🏻. (oczywiscie o ile nie siedzi tam “cala mama” - babka z jajami😆 i bawi się pepowina). #ewafarna #taonas #tehotenstvi #ciaza

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.