METAMORFOZY GWIAZD

Ewa Farna zdecydowała się na zamianę fryzury! Jak teraz wygląda?

Po długich włosach nie ma śladu!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 13:00

Ewa Farna zdecydowała się na ostre cięcie. Wokalistka zamieściła na Instagramie relację ze swojej wizyty w salonie fryzjerskim. Jak teraz wygląda?

Ewa Farna zmieniła fryzurę!

Przyszła pora na zmiany! Ewa Farna postanowiła skrócić włosy! I to na oczach swoich fanów. Na IstaStories umieściła cały proces metamorfozy. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka jest bardzo zadowolona z efektu finalnego. Nawet na chwilę nie opuszczał jej dobry humor. „Są dużo krótsze i takie proste. Młodo wyglądam. Dziewczynka” – skomentowała.  

Podobno zmiana fryzury łączy się z rewolucją w życiu prywatnym. Gwiazda pokusiła się nawet o zabawne podsumowanie wizyty w ulubionym salonie. „Ewa Farna zmieniła fryzurę, czy ona się rozwodzi ” – parodiowała tytuły artykułów dotyczących jej looku.

Jak Ewa Farna prezentuje się w nowej odsłonie? Naszym zdaniem w krótszych włosach wygląda zjawiskowo!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.