Ewa Farna
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć!”. Ewa Farna ostro odpowiada hejterom

Olga Figaszewska 3 maja 2017 12:45
Ewa Farna
Fot. Olga Majrowska

Ewa Farna to nie tylko najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia. W polskim show-biznesie zasłynęła niezwykłym dystanem i poczuciem humoru. A udowadnia to przy każdej okazji. Tym razem, piosenkarka postanowiła zakończyć wszelkie dyskusje i ostro skomentowała słowa hejterów. 

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o sobie

W świecie show-biznesu, dystans i poczucie humoru, to wciąż rzadko występujące cechy. Odkąd  Ewa Farna rozpoczęła swoją muzyczną karierę, na każdym kroku zadziwia fanów i media. Gwiazda nie boi się eksperymentować z wyglądem. Wciąż podejmuje nowe wyzwania. W noc sylwestrową 2016/2017, na scenie zaprezentowała makijaż, zaproponowany przez wizażystkę „Pytania na śniadanie”. Makijaż był szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Krytykowana z powodu swojej wagi, pod wspólnym zdjęciem z Eweliną Lisowską napisała z typowym dla siebie poczuciem humoru: „obwód jej pasa jak jedno moje udo”. 

Polecamy też: Ewa Farna jest na diecie? Zobacz, jaką metamorfozę przeszła od początku kariery

Ewa Farna odpowiada hejterom


W ostatnich latach, Ewa Farna często zabiera głos w kwestii swojego wyglądu. Gwiazda wciąż mierzy się z falą hejtu i złośliwymi komentarzami kierowanymi pod jej adresem. Dlaczego? Piosenkarka nie ulega presji show-biznesu, ideałowi piękna rozpowszechnianemu przez media, a pozostaje wierna zasadom i nie zamierza zmieniać się pod czyjeś dyktando. Wielokrotnie udowadniała, że czuje się dobrze we własnym ciele. W 2013 czeski portal skomentował jej wagę pisząc, że wygląda jak „polska ciężarówka”, Ewa Farna po raz kolejny pokazała dystans i wrzuciła zdjęcie kolacji z podpisem „Tak je polska ciężarówka”. 

Zobacz też: Ewa Farna wzięła ślub?! Bzdura! Wokalistka wciąż jest do wzięcia! Pamiętacie jej sesję z VIVY!?

W najnowszej rozmowie z "Faktem", Ewa Farna stanowczo odpowiada hejterom. 

„Jakbym była modelką, to bym na pewno powinna schudnąć. Ale ja śpiewam, więc wystarczy, że wyglądam fotogenicznie i schludnie”, wyznała piosenkarka. Kto ma prawo mi to dyktować? Jest jakaś reguła, jak trzeba wyglądać? Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć, bo to nie wasza sprawa! Niestety jestem taka, jak widać. Czasami z moją wagą jest gorzej. Myślę sobie jednak, że wolę mieć taki problem niż jakiś poważniejszy. Myślę, że jak ludzie czytają o moich problemach z wagą i oglądają moje zdjęcia, to jakoś tam jest im lepiej”, dodaje po chwili.

Gwiazda zapewniła, że podchodzi do swojego życia z dystansem, lubi się śmiać z siebie. Ewa Farna wyznała, że stawia na aktywność fizyczną i stara się zdrowo żyć. Piosenkarka odkryła tajemnicę swojej wagi: „Jem po prostu za dużo i to cała tajemnica mojej wagi. A że kocham jedzenie, to muszę dodać ruch, by nie przesadzić. Zaczęłam nawet regularnie biegać”.


 

Zobacz też: Ewa Farna zmienia wizerunek! Gwiazda znowu eksperymentuje z wyglądem. Zobaczcie jej nowe zdjęcia

Ewa Farna o naturalności 

W lipcu 2014 roku, Ewa Farna, wraz z innymi gwiazdami, wzięła udział w sesji VIVY! "w wersji sauté".

Wówczas piosenkarka mówiła nam: Staram się zachowywać naturalnie. Nasza naturalność to praca Boga i naszych rodziców, więc szanujmy to, co dostaliśmy w prezencie od tych, którzy najbardziej nas kochają. Zachwyciłam się pomysłem na sesję bez makijażu. Wreszcie pokażemy się od tej strony, od której zna nas tylko lustro.

Polecamy też: Jej sylwestrowy makijaż podbił internet! Ale Ewa Farna już nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans...

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.