Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

Weronika Kostyra 17 października 2017 09:00
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Ewa Farna i Martin Chobot tworzą obecnie jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Są idealnym przykładem na to, że utrzymanie szczegółów swojego ślubu czy w ogóle związku w tajemnicy przed mediami jest jak najbardziej możliwe! Mimo że młoda piosenkarka jest na scenie już od 10 lat, show-biznes jej nie zepsuł. Jako jedna z niewielu młodych artystek udowadnia, że można być sławnym i pozostać wiernym swoim zasadom.

 

Ewa Farna we wrześniu wyszła za mąż, ale radosne wieści ogłosiła fanom później. Zależało jej na tym, by to ważne wydarzenie przeżyć wyłącznie w obecności bliskich. Przez cały czas koncentrowała się za to na pracy i to właśnie o niej na bieżąco informuje fanów. Martwi ją jedynie, że nawet na jej Instagramie fani chętniej komentują jej zdjęcia niż informacje o nakręceniu teledysku. W rozmowie z Beatą Biały dla „Twojego Stylu”, powiedziała jednak, że ma nadzieję, że „ludzie, którzy kupują bilety na mój koncert, przyszli posłuchać mnie na żywo, a nie jedynie obejrzeć”.

 

Ewa Farna o nagości

Gwiazda wiele razy podkreślała, że akceptuje swoje ciało i nie zamierza dostosowywać się do „wymagań show-biznesu”. Czy gdyby dostała taką propozycję, wystąpiłaby w sesji zdjęciowej do męskiego magazynu? „Nie. Moje nagie ciało należy do mojego faceta. Jestem otwarta i dzielę się ze światem wszystkim: muzyką, myślami, ale nagie ciało jest dla mnie i dla mojego mężczyzny, którego kocham”, wyznała w wywiadzie. Jestem dziewczyną z zasadami. Wierzę w wartości rodzinne, miłość. Moi rodzice też je wyznają i są ze sobą 27 lat, wychowali nas na przyzwoitych ludzi. Podam przykład: skoro mam mężczyznę, którego kocham, który mi ufa, nie będę flirtowała z innym, bo zraniłabym go i poniżyła dla chwilowej przyjemności. Miłość nie jest tylko namiętnością. Miłość jest wyborem. Wiem, że to niemodne. Modne są za to inne rzeczy, których nie rozumiem”, kontynuuje piosenkarka.

 

Ewa Farna po raz kolejny udowodniła, że kariera i popularność nie są jej celem. Najważniejsze są muzyka oraz poukładane życie prywatne, „ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy”.

 

 

Zobacz także: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?