Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

Weronika Kostyra 17 października 2017 09:00
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Ewa Farna i Martin Chobot tworzą obecnie jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Są idealnym przykładem na to, że utrzymanie szczegółów swojego ślubu czy w ogóle związku w tajemnicy przed mediami jest jak najbardziej możliwe! Mimo że młoda piosenkarka jest na scenie już od 10 lat, show-biznes jej nie zepsuł. Jako jedna z niewielu młodych artystek udowadnia, że można być sławnym i pozostać wiernym swoim zasadom.

 

Ewa Farna we wrześniu wyszła za mąż, ale radosne wieści ogłosiła fanom później. Zależało jej na tym, by to ważne wydarzenie przeżyć wyłącznie w obecności bliskich. Przez cały czas koncentrowała się za to na pracy i to właśnie o niej na bieżąco informuje fanów. Martwi ją jedynie, że nawet na jej Instagramie fani chętniej komentują jej zdjęcia niż informacje o nakręceniu teledysku. W rozmowie z Beatą Biały dla „Twojego Stylu”, powiedziała jednak, że ma nadzieję, że „ludzie, którzy kupują bilety na mój koncert, przyszli posłuchać mnie na żywo, a nie jedynie obejrzeć”.

 

Ewa Farna o nagości

Gwiazda wiele razy podkreślała, że akceptuje swoje ciało i nie zamierza dostosowywać się do „wymagań show-biznesu”. Czy gdyby dostała taką propozycję, wystąpiłaby w sesji zdjęciowej do męskiego magazynu? „Nie. Moje nagie ciało należy do mojego faceta. Jestem otwarta i dzielę się ze światem wszystkim: muzyką, myślami, ale nagie ciało jest dla mnie i dla mojego mężczyzny, którego kocham”, wyznała w wywiadzie. Jestem dziewczyną z zasadami. Wierzę w wartości rodzinne, miłość. Moi rodzice też je wyznają i są ze sobą 27 lat, wychowali nas na przyzwoitych ludzi. Podam przykład: skoro mam mężczyznę, którego kocham, który mi ufa, nie będę flirtowała z innym, bo zraniłabym go i poniżyła dla chwilowej przyjemności. Miłość nie jest tylko namiętnością. Miłość jest wyborem. Wiem, że to niemodne. Modne są za to inne rzeczy, których nie rozumiem”, kontynuuje piosenkarka.

 

Ewa Farna po raz kolejny udowodniła, że kariera i popularność nie są jej celem. Najważniejsze są muzyka oraz poukładane życie prywatne, „ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy”.

 

 

Zobacz także: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.