O TYM SIĘ MÓWI

Poruszające wyznanie Ewy Farnej o macierzyństwie i rodzinie

Pod ciążową fotografią artystka zdobyła się na wyjątkową szczerość

Konrad Szczęsny 16 lutego 2020 08:38

Ma tysiące fanów w Polsce, Czechach i na Słowacji, lansuje kolejne hity, ale przede wszystkim ceni sobie domowe zacisze i przebywanie z rodziną. Ewa Farna nie ukrywa, że choć muzyka daje jej siłę i jest wielką pasją, to najbliżsi stanowią dla 26-letniej wokalistki priorytet. Artystka zamieściła w sieci z okazji Walentynek zdjęcie z okresu ciążowego, które opatrzyła emocjonalnym podpisem, dotyczącym macierzyństwa i priorytetów i miłości.

Ewa Farna o rodzinie i dziecku

Mamą po raz pierwszy została w czerwcu zeszłego roku. Wówczas to na świecie pojawił się synek wokalistki oraz gitarzysty Martina Chobota, któremu nadali imię Artur. Ewa Farna na jakiś czas wycofała się z życia publicznego, jednak na scenę wróciła już miesiąc po porodzie. Doskonale radzi sobie z łączeniem roli matki i artystki estradowej i stara się każdą wolną chwilę poświęcać maleństwu. Czasami zabiera je również w trasę.

W mediach społecznościowych oraz w wywiadach deklaruje, że macierzyństwo całkowicie ją odmieniło i dzięki niemu jeszcze lepiej zrozumiała, co tak naprawdę jest w życiu istotne. Do rozważań o tej tematyce powróciła pod najnowszym opublikowanym na Instagramie z okazji Walentynek zdjęciem z okresu ciąży.

„Rok temu, kiedy jeszcze nikt nie wiedział. Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem, nie dzięki sławie ani pieniądzom, ale właśnie dzięki miłości, której daje pierwszeństwo przed całą resztą. I nigdy nie żałowałam. I właśnie miłości w życiu życzę Wam najbardziej. Świętujmy ja codziennie...”, zaapelowała Ewa Farna.

Fani zachwyceni postawą Ewy Farnej

Wielbiciele talentu 26-letniej wokalistki dziękują jej w komentarzach za dojrzałą postawę i podkreślanie na każdym kroku wartości rodziny i miłości do najbliższych.

„Pięknie napisane. Dzielmy się miłością, dobrym słowem każdego dnia. Każdy dzień może być piękny, jeśli będziemy w sobie pielęgnować miłość”, „Pięknie wyglądasz na tym zdjęciu 🤰🏻🖤 proste a jakie piękne ! 😍 wszystkiego dobrego dla Was 😚”, „Ciekawe czy dziecko będzie utalentowane jak mamusia ❤️❤️❤️❤️❤️”, „Uwielbiam Twoje podejście do życia, show biznesu i oczywiście twój głos”, czytamy.

Podzielasz ich entuzjazm? W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Ewy Farnej z synem Arturem.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.