Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Intymne wyznanie Ewy Farnej. Piosenkarka zdradziła nieznane szczegóły dotyczące życia prywatnego

Konrad Szczęsny 11 lipca 2017 09:00
Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska

Nie od dziś wiadomo, że Ewa Farna jest jedną z niewielu gwiazd w show-biznesie, które mają do siebie duży dystans. Młoda wokalistka potrafi śmiać się zarówno z komentarzy na swój temat, jak i wszelkich medialnych doniesień dotyczących jej życia prywatnego. Tym razem wokalistka zdradziła, jaka jest prywatnie. Czy lubi zakupy, szaleństwa i oglądanie telewizji?

Polecamy też: „Na pewno jest więcej osób wyglądających jak ja niż jak Anja Rubik”. Ewa Farna zaskoczyła wyznaniem na temat swojej wagi

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o sobie

Ewa Farna o swoim życiu prywatnym 

Ewa Farna obchodzi w tym roku 10-lecie pracy artystycznej. Z tego powodu udziela wywiadów, w których m.in. opowiada o początkach kariery, zawodowych wyzwaniach, plusach i minusach funkcjonowania w show-biznesie oraz tym, jak udaje jej się chronić prywatność. Łukaszowi Jakóbiakowi zwierzyła się, że... prywatnie jest nudziarą!

„Na scenie jestem i staram się być energiczna, wesoła, taka piźnięta trochę, a prywatnie jestem maksymalną nudziarą. Jestem strasznie nudna, nie lubię imprez, lubię chodzić bez makijażu i w jeansach. Mam swoją audycję w radio i czasem pytają mnie: "Super, powiedz nam, co przeżyłaś przez ten tydzień?". A ja mówię: "kurde, siedziałam nad mailami, miałam koncert, spałam w pociągu i tyle. "I co, nie byłaś z żadnymi przyjaciółkami na kawie?!". Ja mówię: "Nie...". "A na jakiejś imprezie byłaś, coś"? "Kurde, napiłam się w domu wina przy kolacji, popatrzyłam na serial i poszłam spać". Naprawdę, w swoim życiu prywatnym jestem strasznie nudna. Może dlatego, że od 13 roku życia przeżywałam takie niecodzienne sytuacje: nagrywałam w studio, grałam koncerty etc., to bardzo doceniam takie zwyczajne rzeczy”, powiedziała ku zaskoczeniu prowadzącego gwiazda.

Polecamy też: „Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć!”. Ewa Farna ostro odpowiada hejterom

Ewa Farna o wpadkach

Ewa Farna opowiedziała również o dwóch wpadkach, które zaliczyła w trakcie różnych występów scenicznych w ciągu 10 lat pobytu na polskiej scenie.

„Jedna z nich była taka zwyczajna. Miałam  buty na obcasie: takie piękne buty do pięknej sukienki. Miałam wyjść na scenę z nowym singlem i bezpośrednio przed tym... złamał mi się ten obcas! Ale udało nam się jakoś temu zaradzić. Ale takie małe rzeczy zdarzają mi się non stop”, ze śmiechem wyznała wokalistka.

Nawiązała także to występu na jednej z uroczystych gal, który nie był zbyt udany. 

Ale taką poważna wpadkę miałam jedną. To był nieudany występ. To pamiętam. Był straszny. Fani na szczęście super zareagowali i powiedzieli: „trudno, zdarzyło się, idziemy dalej”. Ja również wyciągnęłam z tego wnioski i tyle”, powiedziała Ewa Farna.

Zobacz też: Ewa Farna zmienia wizerunek! Gwiazda znowu eksperymentuje z wyglądem. Zobaczcie jej nowe zdjęcia

Ewa Farna o chłopaku Martinie Chobocie

Piosenkarka rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Młoda wokalistka została zapytana, jak opisałaby stan zakochania. Stwierdziła, że zakochanie to dla niej patrzenie przez różowe okulary i niemożność skupienia się na otaczającej rzeczywistości z powodu myślenia non stop o drugiej osobie. Ewa Farna z mocą przyznała jednak, że po prostu kocha. „Stan zakochania jest na początku, później jest miłość. Zakochać się i kochać to są dla mnie dwie różne sprawy”, przekonywała. Miłość to dla niej partnerstwo, przyjaźń i to, że na tę drugą osobę zawsze można liczyć. 

„To jest tak, że naprawdę chce ci się wracać do tego człowieka. Ja ze swoim chłopakiem jestem non stop w busie, w zespole, w domu. Ale chce ci się wracać i jak cię coś wkurza - to do niego. Jak się coś cieszy - to do niego. Jak czegoś potrzebujesz, na przykład wyrzucić z siebie emocje - dzwonisz do niego. Jest po prostu moim kumplem”, zwierzyła się wokalistka.

„Czym cię urzekł twój chłopak?”, zapytał Łukasz Jakóbiak. 

Najbardziej w nim cenię, że jest uczciwym człowiekiem, że jest fair facetem po prostu”, stwierdziła.

Ewa Farna o zakupach

Młoda gwiazda przyznała, że ostatnio miała okazję wybrać się ze swoją menadżerką na zakupy, co bardzo ją uradowało!

„Z racji tego, że udzielam ostatnio wielu wywiadów, bo promuję nowy singiel, nie mam czasu na zwykłe rutynowe, głupie czynności. Któregoś dnia udało mi się wygospodarować chwilę i po 18.00 poszłam z moją menadżerką na zakupy. Kupowałyśmy jakieś kosmetyki, takie rzeczy. I byłam zachwycona, o Jezu, jak ja odpoczęłam! Bo bardzo dawno nie byłam na zakupach!”, powiedziała roześmiana Ewa Farna.

Polecamy też: Jej sylwestrowy makijaż podbił internet! Ale Ewa Farna już nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans...

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.