O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna kupiła dom za 3 miliony złotych?! Wnętrza robią wrażenie!

Czy rodzina wokalistki wkrótce się powiększy?

redakcja VIVA! 14 listopada 2018 10:32

O swoim życiu prywatnym wciąż mówi niewiele. Tutaj liczy się tylko jej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Ale nie ukrywa, że wiele się zmieniło! Przede wszystkim wyszła za mąż! I jak zdradziła Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie VIVY! czuje się dorosła, jest szczęśliwa i spełniona. Poza sceną każdą wolną chwilę spędza z mężem. Czy w ich życiu wkrótce nastąpi kolejna rewolucja? Media spekulują, że para myśli o powiększeniu rodziny. W tym kierunku poczynili już pewne kroki. Kupili dom!

Ewa Farna kupiła dom za trzy miliony złotych!

Ewa Farna nie lubi opowiadać o swoich prywatnych sprawach. Dom to jej azyl. Kocha ciszę i spokój. Nowa posiadłość niedaleko Pragi z pewnością będzie dla niej idealnym miejscem. Ponieważ jak donoszą czeskie media, wokalistka wraz z mężem Martinem Chobotem kupiła nowy dom już w ubiegłym roku. Według nich decyzja pary świadczy o tym, że zamierzają wkrótce powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. 

„Ewa kupiła posiadłość we wsi Všenory w grudniu zeszłego roku. 12 milionów koron wpłacili sami, pozostałe 8 pożyczyli od banku. Ewa ma bardzo dużo pracy i nie musi się martwić o spłatę kredytu” informuje portal Blesk.

Ewa Farna w każdym z wywiadów podkreśla swoje przywiązanie do rodziny. „Uważam, że dzięki rodzinie można przetrwać wszystko i to ona jest najważniejsza. Ważniejsza nawet niż praca, która też mnie przecież ekscytuje”, mówiła w naszym ostatnim wywiadzie.

Wokalistka jako nastolatka wiedziała, że sama chce stworzyć kochający dom. „Już mając 14 lat, zapowiadałam, że kiedyś będę miała rodzinę. I to się we mnie nie zmieniło. Kiedyś pewnie będzie, a kiedy – to moja sprawa (śmiech). Nie czuję obowiązku dzielić się kalendarzem miesiączkowym z narodem (śmiech). Pewnie jak kiedyś będę mamą, to trzeba będzie ten tryb życia dostosować”, oznajmiła gwiazda.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.