O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna kupiła dom za 3 miliony złotych?! Wnętrza robią wrażenie!

Czy rodzina wokalistki wkrótce się powiększy?

redakcja VIVA! 14 listopada 2018 10:32

O swoim życiu prywatnym wciąż mówi niewiele. Tutaj liczy się tylko jej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Ale nie ukrywa, że wiele się zmieniło! Przede wszystkim wyszła za mąż! I jak zdradziła Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie VIVY! czuje się dorosła, jest szczęśliwa i spełniona. Poza sceną każdą wolną chwilę spędza z mężem. Czy w ich życiu wkrótce nastąpi kolejna rewolucja? Media spekulują, że para myśli o powiększeniu rodziny. W tym kierunku poczynili już pewne kroki. Kupili dom!

Ewa Farna kupiła dom za trzy miliony złotych!

Ewa Farna nie lubi opowiadać o swoich prywatnych sprawach. Dom to jej azyl. Kocha ciszę i spokój. Nowa posiadłość niedaleko Pragi z pewnością będzie dla niej idealnym miejscem. Ponieważ jak donoszą czeskie media, wokalistka wraz z mężem Martinem Chobotem kupiła nowy dom już w ubiegłym roku. Według nich decyzja pary świadczy o tym, że zamierzają wkrótce powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. 

„Ewa kupiła posiadłość we wsi Všenory w grudniu zeszłego roku. 12 milionów koron wpłacili sami, pozostałe 8 pożyczyli od banku. Ewa ma bardzo dużo pracy i nie musi się martwić o spłatę kredytu” informuje portal Blesk.

Ewa Farna w każdym z wywiadów podkreśla swoje przywiązanie do rodziny. „Uważam, że dzięki rodzinie można przetrwać wszystko i to ona jest najważniejsza. Ważniejsza nawet niż praca, która też mnie przecież ekscytuje”, mówiła w naszym ostatnim wywiadzie.

Wokalistka jako nastolatka wiedziała, że sama chce stworzyć kochający dom. „Już mając 14 lat, zapowiadałam, że kiedyś będę miała rodzinę. I to się we mnie nie zmieniło. Kiedyś pewnie będzie, a kiedy – to moja sprawa (śmiech). Nie czuję obowiązku dzielić się kalendarzem miesiączkowym z narodem (śmiech). Pewnie jak kiedyś będę mamą, to trzeba będzie ten tryb życia dostosować”, oznajmiła gwiazda.  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!