Ewa Farna, Viva! 11/2014, nr. 24
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna wraz z mężem podjęła przełomową decyzję!

Para myśli o powiększeniu rodziny?!

Konrad Szczęsny 27 sierpnia 2018 15:56
Ewa Farna, Viva! 11/2014, nr. 24
Fot. Zuza Krajewska

Ta inwestycja kosztowała ich aż 20 milionów koron! Jednak dla Ewy Farnej i jej męża Martina Chobota jest spełnieniem długoletnich marzeń. Chodzi o dom pod Pragą, który niedawno kupili. Podobno w rozmowach nazywają go „bajkowym miłosnym gniazdkiem”. Czyżby w ten sposób przygotowywali się na powiększenie rodziny?!

Ewa Farna i Martin Chobot kupili dom pod Pragą

Pobrali się w sekrecie rok temu, we wrześniu. Do tej pory mieszkali w Pradze: mąż Ewy Farnej, na co dzień gitarzysta w jej zespole, Martin Chobot, jest Czechem. Jednak jak donoszą tamtejsze media, w ostatnim czasie Polka i jej wybranek poczynili poważną inwestycję: kupili okazały dom pod Pragą, wart 20 milionów koron (w przeliczeniu na złotówki to trzy miliony złotych). Na część kwoty musieli wziąć krety kredyt z baku.

Co ciekawe mówi się, że Ewa Farna i Martin Chobot w ten sposób przygotowują się do powiększenia rodziny, choć jeszcze niedawno menadżerka wokalistki zapewniała, że póki co jej podopieczna macierzyńskie plany odłożyła na później.

„Warunki do wychowania dziecka pod nowym adresem są wspaniałe. Dom jest duży, piętrowy. Otacza go spory ogród, doskonałe i bezpieczne miejsce do zabaw. Stoi w cichej okolicy”, relacjonuje tygodnik Życie na gorąco.

Czeskie media podają, że to nie jedyna nieruchomość pary. Wcześniej mieli oni zainwestować duże pieniądze w kilka innych mieszkań. Będą one stanowić doskonałe zabezpieczenie dla ich potomstwa  

Ewa Farna, ślub
Fot. Instagram

Ewa Farna i Martin Chobot
Fot. Facebook

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.