VIVA! 28 lutego 2017 21:15
1/10
Ewa Farna MT
Copyright @East News
1/10

Media od lat rozpisują się o figurze Ewy Farnej. Zaglądają jej do talerza, opisują najmniejsze zmiany w jej wyglądzie i spekulują na temat kolejnych diet. Tak jest i tym razem.

 

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o swojej wadze

 

Ewa Farna chce schudnąć?

Ewa Farna jest jurorką w nowej, piątej edycji programu „Idol”, który od 15 lutego jest emitowany w Polsacie. Za półtora miesiąca, gdy zostaną już wyemitowane odcinki z castingów, przyjdzie pora na te na żywo. Podobno piosenkarka do tej pory chce schudnąć, dlatego jest na rygorystycznej diecie. Tak przynajmniej uważają tabloidy. W dzienniku „Fakt” wypowiedziała się osoba z produkcji show:

„Jak każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. Wie, że telewizja dodaje kilogramów, dlatego pracę nad sobą zaczęła już kilka tygodni temu. Na castingach jadła tylko zdrowe, niskokaloryczne dania, piła jedynie wodę. Nie było absolutnie mowy o podjadaniu słodyczy, których kiedyś sobie nie odmawiała”.

 

Posty Ewy Farnej na Facebooku

Być może za rewelacje dotyczące nowej diety Ewy Farnej odpowiedzialne są ostatnie posty piosenkarki. Jak chociażby ten z 23 lutego, czyli z tłustego czwartku. Ewa Farna, której profil lubi ponad 700 tysięcy fanów, napisała: „Ja też zeżarłam pączka, chociaż pączków nie lubię!! Jednak od pączków wolę tradycję. Ale miałam też trening - bieganie, więc jest bilans!”, napisała Ewa Farna.

 

13 lutego piosenkarka zamieściła inny wpis, tym razem z sali treningowej. Co prawda post wygląda tak, jakby był sponsorowany przez popularną firmę odzieżową, której hasła reklamowego Ewa Farna użyła jako podpis do zdjęcia, ale wciąż jest to fotografia z treningu sugerująca, że 23-latka ćwiczy. To zresztą niejedyny post wynikający ze współpracy z firmą produkującą sportowe ubrania. Czyżby piosenkarka rzeczywiście zaczęła ćwiczyć? Niektórych fanów to zasmuci, bowiem niektórzy pod jej wpisami piszą wprost: „Ewa, nie ćwicz! Masz idealne krągłości”.

Co na to piosenkarka? Na razie nic, jednak znając jej poczucie humoru i dystans do siebie, być może znowu ubierze koszulkę z napisem „Lubię swoją d••ę” jako komentarz.

 

W galerii pokazujemy, jak przez ostatnie lata zmieniała się Ewa Farna.

 

Polecamy też: Jej sylwestrowy makijaż podbił internet! Ale Ewa Farna już nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans...

2/10
Ewa Farna
Copyright @East News
2/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2010 rok

3/10
Ewa Farna
Copyright @East News
3/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2011 rok

4/10
Ewa Farna
Copyright @East News
4/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2012 rok

5/10
Ewa Farna
Copyright @East News
5/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2012 rok

6/10
Ewa Farna
Copyright @East News
6/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2013 rok

7/10
Ewa Farna
Copyright @East News
7/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2014 rok

8/10
Ewa Farna
Copyright @East News
8/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2014 rok

9/10
Ewa Farna
Copyright @East News
9/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2016 rok

10/10
Ewa Farna
Copyright @East News
10/10

Na zdjęciu: Ewa Farna, 2017 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.