Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Bałam się tego bardzo…”, Ewa Farna po raz pierwszy opowiada o swoim ślubie!

Gabriela Czernecka 3 października 2017 07:30
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

O tym, że Ewa Farna wzięła ślub fani artystki dowiedzieli się z jej Instagrama i Facebooka. Piosenkarka opublikowała wówczas fotografię ze ślubu ze wzruszającym opisem. Zapowiedziała także, że na temat swojego związku z Martinem Chobotem nie zamierza się wypowiadać. Jak narodziła się ich miłość? 

 

Polecamy: Ewa Farna wzięła ślub! „Przeżyliśmy z Martinem najpiękniejszy dzień naszego życia”, napisała. Poznajcie szczegóły!

 

Ślub Ewy Farnej: obrączki

O ślubie Ewa Farna poinformowała fanów w mediach społecznościowych. „Mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się!”, napisała. Przez pewien czas plotkowano, że wzięła ślub wcześniej, podczas wakacji w Los Angeles. Plotki szybko się rozwiały dzięki wspólnej ślubnej fotografii sprzed kilku dni. Można się jednak tylko domyślać, że ślub był kościelny, gdyż Farna w jednym z wywiadów zadeklarowała, że jest osobą wierzącą - należy do Kościoła ewangelickiego-augsburskiego. Piosenkarka mimo wszystko szczegóły uroczystości pragnie zachować dla siebie. „Jest to moje największe spełnione marzenie, że mogłam spędzić ( ślub- przyp. red.) właśnie tak jak sobie wymarzyłam, z najbliższymi ludźmi, bez paparazzi. Bałam się tego bardzo, dlatego to wszystko było bardzo przemyślane. Cieszę się, że się udało. Słyszałam głosy że ludzie docenili, że jak się chce to się da”powiedziała Farna w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  

 

W sobotę, 30 września piosenkarka po raz pierwszy pojawiła się publicznie już jako mężatka! Fani od razu zaczęli dopatrywać się ślubnej obrączki. Co ciekawe, gwiazda nosi ją na środkowym, a nie na serdecznym palcu. Ewa Farna nie robi wokół swojego ślubu wielkiego zamieszania. Przede wszystkim skupia się na pracy, a życie prywatne stara się zachować tylko i wyłącznie dla siebie.

Ewa Farna wzięła ślub, pokazała obrączkę
Fot. Facebook @Ewa Farna

Przeczytaj także: Ewa Farna: „To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!’’ Gwiazda ostro o swojej wadze

 

Historia miłości: Ewa Farna i Martin Chobot

 

Początkowo Martin Chobot był dla Ewy tylko kolegą z zespołu. Para od wielu lat się przyjaźniła - razem jeździli w trasy, grali koncerty. Kiedy ich uczucie przerodziło się w coś większego? Jak mówi sama Ewa, pierwszej randki nie pamięta, bo ich związek zapoczątkowała przyjaźń. Na poważnie zaczęli myśleć o sobie pod koniec 2012 roku. Wówczas nikt jednak nie wiedział, że Ewa Farna jest z kimś związana. Sama Ewa niechętnie wypowiadała się na temat łączącego ich uczucia.  Związek potwierdziła jednak w 2013 roku. Gdy na płycie „W(inna)” pojawiła się dedykacja: „Dzięki temu, że znalazłeś mnie, ja znalazłam czas dla siebie. I poznaję smak życia. A z Tobą świetnie smakuje”, nikt nie miał wątpliwości, że Ewa Farna odnalazła drugą połówkę. Wówczas wszyscy zadawali sobie jedno pytanie: kim jest Martin Chobot? Mąż Ewy Farnej jest starszy od niej o cztery lata i gra na gitarze w ich zespole. Ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze.

 

Ewa Farna i Martin Chobot tworzą obecnie jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Są idealnym przykładem na to, że utrzymanie szczegółów swojego ślubu czy w ogóle związku w tajemnicy przed mediami jest jak najbardziej możliwe! 

Ewa Farna, ślub
Fot. Instagram

Ewa Farna wzięła ślub, pokazała obrączkę
Fot. Facebook @Ewa Farna

Zobacz również: Jej sylwestrowy makijaż podbił internet! Ale Ewa Farna już nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans...

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.