Ewa Drzyzga, main topic
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Drzyzga: „Myślałam, że się wykończę. Mogłam zostać kaleką!’’

Damian Duda 1 lutego 2018 16:00
Ewa Drzyzga, main topic
Fot. East News

 

Ewa Drzyzga miała poważne problemy ze zdrowiem! Prezenterka, która prowadziła lubiany przez widzów program „Rozmowy w toku’’, w najnowszym wywiadzie wyznała, że mogła zostać kaleką! Te słowa gwiazdy zelektryzowały nie tylko jej fanów, ale również opinię publiczną. Wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie, co takiego stało się w jej życiu. I dlaczego przez wiele lat milczała na ten temat?

 

Zobacz też: Zdjęcie Magdy Mołek z liceum wywołało burzę na Instagramie! Jej fani uderzają w Małgorzatę Rozenek-Majdan. Dlaczego?

Problemy zdrowotne Ewy Drzyzgi

Przez szesnaście lat „Rozmowy w toku’’ były jednym z najpopularniejszych programów, co sprawiło, że Ewa Drzyzga była na szczycie. Dzięki ogromnej sympatii widzów była laureatką aż czterech Telekamer — w tym Złotej. Niestety, sukces kosztował ją bardzo dużo nerwów i, jak wspomniała w ostatnim wywiadzie, równie dużo zdrowia. Prezenterka mogła zostać kaleką!

 

Długo miałam okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to między innymi z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji, przygotowując się do programów. To był koszmar. Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę. Doszło do tego, że moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać »Rozmowy w toku« i kadrowano mnie z bliska, od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu. Mogłam być kaleką’’, zdradziła w rozmowie z „Faktem’’.

 

Stres, z którym się zmagała, był ogromny. „Nie umiałam wyluzować. Stres mógł mnie wpędzić w nerwicę i depresję. Denerwowałam się, że jestem bezsilna wobec bólu. Lekarze długo nie umieli mi pomóc. W końcu jednak znalazłam fachową pomoc’’, skwitowała Drzyzga.

 

Ewa Drzyzga
Fot. East News

 

Ewa Drzyzga
Fot. East News

 

Zobacz też: Kożuchowska, Mołek, Ostaszewska... Zobaczcie stylizacje gwiazd na ramówce TVN!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.