Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów! Podoba Ci się jako blondynka?

Trenerka zdecydowała się na metamorfozę!

Sylwia Olech 4 maja 2018 11:54
Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Ewa Chodakowska zdecydowała się na zmiany… Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Trenerka jest teraz jasną blondynką i ma wyprostowane włosy! Zapytała też swoich fanów, jak im się podoba w nowej odsłonie. Co odpowiedzieli?

Ewa Chodakowska jest blondynką!

Przyzwyczailiśmy się już do wyglądu Ewy Chodakowskiej. Długie, lekko pofalowane włosy, często spięte w kucyk. Nie dziwnego, że trenerka zapragnęła zmiany. W końcu jest kobietą, a my lubimy metamorfozy. Chodakowska rozjaśniła i wyprostowała włosy. Fani są zachwyceni! Piszą, że wygląda pięknie i młodo.

A Tobie podoba się Ewa w blond włosach?  

A tak wyglądała dawniej…

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.