Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów! Podoba Ci się jako blondynka?

Trenerka zdecydowała się na metamorfozę!

Sylwia Olech 4 maja 2018 11:54
Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Ewa Chodakowska zdecydowała się na zmiany… Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Trenerka jest teraz jasną blondynką i ma wyprostowane włosy! Zapytała też swoich fanów, jak im się podoba w nowej odsłonie. Co odpowiedzieli?

Ewa Chodakowska jest blondynką!

Przyzwyczailiśmy się już do wyglądu Ewy Chodakowskiej. Długie, lekko pofalowane włosy, często spięte w kucyk. Nie dziwnego, że trenerka zapragnęła zmiany. W końcu jest kobietą, a my lubimy metamorfozy. Chodakowska rozjaśniła i wyprostowała włosy. Fani są zachwyceni! Piszą, że wygląda pięknie i młodo.

A Tobie podoba się Ewa w blond włosach?  

A tak wyglądała dawniej…

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.