Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów! Podoba Ci się jako blondynka?

Trenerka zdecydowała się na metamorfozę!

Sylwia Olech 4 maja 2018 11:54
Ewa Chodakowska, Viva! 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Ewa Chodakowska zdecydowała się na zmiany… Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Trenerka jest teraz jasną blondynką i ma wyprostowane włosy! Zapytała też swoich fanów, jak im się podoba w nowej odsłonie. Co odpowiedzieli?

Ewa Chodakowska jest blondynką!

Przyzwyczailiśmy się już do wyglądu Ewy Chodakowskiej. Długie, lekko pofalowane włosy, często spięte w kucyk. Nie dziwnego, że trenerka zapragnęła zmiany. W końcu jest kobietą, a my lubimy metamorfozy. Chodakowska rozjaśniła i wyprostowała włosy. Fani są zachwyceni! Piszą, że wygląda pięknie i młodo.

A Tobie podoba się Ewa w blond włosach?  

A tak wyglądała dawniej…

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…