Ewa Chodakowska
Fot. materiały prasowe, Marlena Bielinska
O TYM SIĘ MÓWI!

„Pomogę Ci uporządkować Twoje myśli i Twój dzień”, Ewa Chodakowska motywuje do działania! O czym jest jej nowa książka?

Olga Figaszewska 5 września 2017 11:00
Ewa Chodakowska
Fot. materiały prasowe, Marlena Bielinska

„Planner 2018. 365  z Ewą Chodakowską” to kolejna dawka inspiracji, motywacji i zdrowia na cały rok! Czym zaskoczy nas najpopularniejsza trenerka w Polsce?

 

Zobacz też: Poznaj sekrety stylu Ewy Chodakowskiej! Jakie marki nosi trenerka?

 

Ewa Chodakowska znów inspiruje!

Jak być lepszą wersją samej siebie? Ewa Chodakowska nauczy nas jak być fit i czuć się seksownie. Trenerka motywuje do postawienia sobie kolejnych celów i przekonuje, że siła  do ich realizacji drzemie w każdym z nas! Sama jest tego najlepszym przykładem. Nie lubi marnować czasu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że początek roku dla każdego z nas jest przełomowym czasie. Planujemy nadchodzące wyzwania na nadchodzące miesiące.

 

„Mój plan to taka misja zbawiania świata (śmiech). Wszystkie kobiety w Polsce muszą usłyszeć, po co jest ta aktywność fizyczna na co dzień. I ja dotrę do każdej”, mówiła VIVIE! w 2015 roku. Trenerka chce uświadamiać i pokazywać każdej kobiecie, że poprzez trening może odzyskać kontrolę nad swoim życiem, świadomie decydować o sobie. I na tym nie poprzestaje.

 

„Drzemie w Tobie siła, z której musisz korzystać. Zbierz się na odwagę i zmień to, co konieczne. Zrób to teraz ze mną. Pomogę  Ci uporządkować Twoje myśli i Twój dzień. To właśnie taka mała zmiana rodzi wielki sukces. Wiem, co mówię, bo wszystko, czym się z Tobą tutaj dzielę, przetestowałam na sobie. To będzie Twój rok! Do dzieła!”, przekonuje w najnowszej publikacji Ewa Chodakowska.

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska zdecydowała się na ostre cięcie i wywołała burzę wśród fanek: „Mogłaś pomóc fance po chemioterapii”. O co chodzi?

 

Czym jest „Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowska”?


To nie tylko praktyczny kalendarz! „Plan to podstawa. Bez niego zmniejszasz swoją szansę na sukces”, głosi Ewa. Do naszych rąk trenerka oddaje inspirujący przewodnik, który pomoże w osiągnięciu upragnionego celu. Co zawiera? Po pierwsze, znajdują się w nim niezbędne dane: kalendarium, informacje o imieninach, świętach, miejsce na osobiste notatki. Każdy miesiąc to osobny kolor. Po drugie, liczne motywujące przemyślenia, ciekawostki dietetyczne, przepisy na pyszne i zdrowe sałatki czy przekąski, a także propozycje tras treningowych. „Zmień nastawienie! Bo trening to nie przymus, a zdrowe odżywianie to nie restrykcyjna dieta. Jeżeli to zrozumiesz, to połowa drogi za Tobą”, mówi Ewa Chodakowska.

 

Książka Ewy Chodakowskiej
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

Nowa książka Ewy Chodakowskiej wydana nakładem Edipresse Książki.

 

Wszystkie te informacje mogą być cenne nie tylko dla fanek Ewy Chodakowskiej, ale dla też każdej osoby, która pragnie rozpocząć i prowadzić zdrowy styl życia. Podczas codziennego używania, kalendarz sam podpowiada pomysły na zdrowe i łatwe dania czy proste aktywności, które wprowadzone zgodnie z radami autorki mogą pod koniec roku przynieść niespodziewany efekt.

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska ze sobą rywalizują? Zobacz, jak skomentowała to trenerka

 

Ewa Chodakowska - „królowa fitnessu”

Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Kocha wyzwania. Przekonała Polki, że aktywność fizyczna jest cool. Ewa Chodakowska od prawie trzech lat pełni rolę redaktor naczelnej „Be Active”. Ewa Chodakowska od wielu lat jest uznawana za wiarygodny autorytet i motywator w kwestii zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Jej książki i płyty DVD nie schodzą z list bestsellerów, a na oficjalnym fanpage'u ma ponad 2 miliony fanów. Ewa prowadziła program telewizyjny „Be Active. Ewa Chodakowska” na kanale Kuchnia+. Autorka książek „Myślnik. Twój codzienny motywator”, kalendarza na 2017 r. i „Zdrowe koktajle”, które ukazały się nakładem Edipresse Książki. Zwolenniczka holistycznego podejścia do aktywności fizycznej, przeciwniczka drakońskich diet i obsesyjnej kontroli wagi ciała. Jej programy treningowe przyczyniły się do zmiany życia milionów Polek.

 

Książka ukazała się na rynku 30 sierpnia nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

 

Zobacz także: Ewa Chodakowska oraz jej mąż, Lefteris Kavoukis, w niezwykle zmysłowym teledysku. EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.