Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Wciąż uważam, że to moje produkty są najlepsze!”, Ewa Chodakowska po raz pierwszy szczerze o konkurowaniu z Anną Lewandowską!

Weronika Kostyra 26 września 2017 09:50
Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Po raz pierwszy trafiła do rankingu 50. Najbogatszych Polek, publikowanego co roku przez tygodnik „Wprost”. Przy okazji udzieliła wywiadu, w którym odpowiedziała na pytania o tym, co zawdzięcza mężowi, jak zapracowała na swoją fortunę, a także o… ciągłe porównania do Anny Lewandowskiej! Co powiedziała Ewa Chodakowska?
 

Zobacz także: Rewolucja w życiu Ewy Chodakowskiej. Tylko nam zdradziła, czym zaskoczy fanów EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska wspierają się…

Lubią się czy się nie lubią? Traktują się jak konkurencję czy może wspierają swoje działania? Te pytania pojawiają się odkąd Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska zaczęły namawiać Polki do ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Obie mają swoich zagorzałych fanów, który zgodnie twierdzą, że to metody ich idolki są najlepsze. Chodakowską na Instagramie śledzi 1,2 miliona osób, Lewandowska ma 1,4 miliona obserwujących. Ale obie mają też przeciwników, którzy Chodakowskiej zarzucają, że jej ćwiczenia mogą wyrządzić krzywdę, a Lewandowskiej, że jest zbyt oderwana od rzeczywistości. Obie trenerki, pytane o konflikt między nimi, konsekwentnie zaprzeczają. 

 

„To super babka, fajne rzeczy robi! Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej. Kibicujemy sobie nawzajem’’, powiedziała Chodakowska w jednym z wywiadów.

 

Teraz w rozmowie z „Wprost” po raz kolejny podkreśliła: „Polska potrzebuje takich osób. Im nas więcej, tym lepiej. Niech tabloidy porównują, a ludzie niech wybierają. Dobrze mieć wybór”.

 

 

Ewa Chodakowska ze swoimi podopiecznymi.

 

 

Anna Lewandowska z uczestnikami swojego obozu.

 

Polecamy także: „Co stoi Ci na drodze do spełnienia marzeń?’’. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska motywują swoich fanów!

 

…a może jednak mają konflikt?!

Czy rzeczywiście wszystko układa się tak pięknie między Ewą Chodakowską a Anną Lewandowską? W końcu nie da się uniknąć porównań między dwoma trenerkami, jeśli zajmują się tym samym. Oczywiście, żadna z nich nie będzie wypowiadać się krytycznie o drugiej, bo nie jest im to do niczego potrzebne, ale Ewa Chodakowska na pytanie Szymona Krawca z „Wprost”: „Ty startowałaś od zera. Ania Lewandowska miała u boku świetnie zarabiającego męża. Takie porównania mają sens?”, odpowiedziała:

 

„Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie. Najwyższa pora. Nieważne, jak Ania zaczęła. Ważne, jaki ma cel! Wciąż jednak uważam, że to moje produkty są najlepsze”.

 

A więc jednak…

 

Ale potem znów zapewniła: „Ja zawsze jestem pierwsza do pomocy. Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się źle. Nigdy nie rzucałam nikomu kłód pod nogi. To cechy słabych osób. Ja zawsze kibicuję i wspieram”.

 

 

Ewa Chodakowska zachęca swoje fanki do zadawania pytań.

 

 

Anna Lewandowska motywuje do ćwiczeń, ćwicząc sama.

 

My kibicujemy i Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej! Czekamy też na wspólny projekt obu trenerek, który będzie najlepszym dowodem, że rzeczywiście się wspierają, bo to zdrowie i dobra kondycja Polek są dla nich obu najważniejsze.

 

Zobacz także: „Wprost” opublikował listę 50 najbogatszych Polek 2017 roku. Pojawiła się w nim... Ewa Chodakowska. Na którym miejscu się znalazła?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.