VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska o najgorszym momencie swojego życia: „Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień”

Trenerka popłakała się podczas wywiadu

redakcja VIVA! 25 lutego 2020 21:15
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Chodakowska od lat motywuje swoje fanki do aktywności fizycznej, a także zaraża je wielkim optymizmem. Choć zazwyczaj uśmiech gości na jej twarzy, wiadomo, że i ona borykała się z wielkimi problemami. O najgorszym momencie swojego życia opowiedziała Magdzie Mołek. Nie potrafiła powstrzymać łez...

Najgorszy moment w życiu Ewy Chodakowskiej

Najpopularniejsza polska trenerka była gościem najnowszego odcinka programu Magdy Mołek, W roli głównej. Ewa Chodakowska bardzo się otworzyła. Wspominając ciężkie chwile, popłakała się na wizji. Co sprawiło jej taki smutek? Opowiadała: „Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry... Najbliższej mi osoby... mojej siostrzenicy, którą kocham nad życie... (...)  To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży... Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez, że moja siostrzenica jest wieziona do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani”.

Okazało się, że dziewczynce trzeba było wyciąć guza mózgu. Ewa Chodakowska bardzo przeżywała to wydarzenie: „Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień”.

Wiadomo więc, że jest troskliwą ciocią i bardzo kocha swoją siostrzenicę. Lecz co z jej własnymi pociechami? Magda Mołek zapytała o to w drugiej części wywiadu: „A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam obok są dzieci?”. Na to trenerka odparła: „Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. (...) Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata”.

Nie mamy wątpliwości, że będzie wspaniałą mamą!  

Magda Mołek, Ewa Chodakowsk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.