VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska o najgorszym momencie swojego życia: „Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień”

Trenerka popłakała się podczas wywiadu

redakcja VIVA! 25 lutego 2020 21:15
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Chodakowska od lat motywuje swoje fanki do aktywności fizycznej, a także zaraża je wielkim optymizmem. Choć zazwyczaj uśmiech gości na jej twarzy, wiadomo, że i ona borykała się z wielkimi problemami. O najgorszym momencie swojego życia opowiedziała Magdzie Mołek. Nie potrafiła powstrzymać łez...

Najgorszy moment w życiu Ewy Chodakowskiej

Najpopularniejsza polska trenerka była gościem najnowszego odcinka programu Magdy Mołek, W roli głównej. Ewa Chodakowska bardzo się otworzyła. Wspominając ciężkie chwile, popłakała się na wizji. Co sprawiło jej taki smutek? Opowiadała: „Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry... Najbliższej mi osoby... mojej siostrzenicy, którą kocham nad życie... (...)  To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży... Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez, że moja siostrzenica jest wieziona do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani”.

Okazało się, że dziewczynce trzeba było wyciąć guza mózgu. Ewa Chodakowska bardzo przeżywała to wydarzenie: „Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień”.

Wiadomo więc, że jest troskliwą ciocią i bardzo kocha swoją siostrzenicę. Lecz co z jej własnymi pociechami? Magda Mołek zapytała o to w drugiej części wywiadu: „A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam obok są dzieci?”. Na to trenerka odparła: „Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. (...) Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata”.

Nie mamy wątpliwości, że będzie wspaniałą mamą!  

Magda Mołek, Ewa Chodakowsk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.