Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO!

Ewa Chodakowska w poruszający sposób pożegnała Kasię Dziurską i Emila Gankowskiego…

„Dla mnie jesteście bohaterami”

Olga Figaszewska 15 kwietnia 2019 14:51
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Kasia Dziurska i Emil Gankowski zakończyli swoją przygodę w tanecznym programie Dance, Dance, Dance. Para podpadła w półfinałowym odcinku. Dla fanów show to ogromne zaskoczenie. W komentarzach dają upust swojemu rozgoryczeniu. W końcu para była dotychczas uważana za faworytów programu! Ewa Chodakowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie! Co napisała?

Kasia Dziurska i Emil Gankowski odpadli z Dance, Dance, Dance

Internauci twierdzą, że zbyt surowe noty jury doprowadziły do porażki pary. Pod obstrzałem znalazła się Ida Nowakowska, która ich zdaniem nie doceniła umiejętności Emila Gankowskiego. Na jej profilu doszło do prawdziwej burzy w komentarzach. 

Ida Nowakowska w sobotnim odcinku wyznała, że Kasia Dziurska i Emil Gankowski nie są na równym tanecznym poziomie. „Emil to nie jest atak na ciebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem”, zakończyła swoją ocenę.

Tancerka zamieściła zdjęcie z Kasią Dziurską, opatrzone podpisem: „Serce, ciało i dusza tancerza. ••• @kasia_dziurska dziękuje Ci za każdy Twój przepiękny taniec w @dancedancedancetvp ♥️ jesteś tanecznym dynamitem! ⭐️ ••• @emilian_gankowski dziękuje za Twoją siłę i wytrwałość! 💪🏽💛”.

I w komentarzach zawrzało. „Przez Panią miałam ochotę wyrzucić telewizor przez okno”, „Jesteś najbardziej zawistnym jurorem z całej trójki! Szokiem jest to jak można tak zmiażdżyć człowieka, który się stara jak może. Jesteś po prostu straszna, okropna i bez empatii.”, „Pani Ido, obejrzałam dziś jeszcze raz taniec Kasi i Emila i z całym szacunkiem dla Pani, gdyż bardzo Panią lubię, ale uważam że to w jaki sposób potraktowała Pani Emila jest niedopuszczalne”, czytamy na profilu tancerki.

Ewa Chodakowska o Kasi Dziurskiej i Emilu Gankowskim

Do sprawy postanowiła odnieść się również Ewa Chodakowska. Po emisji półfinałowego odcinka zamieściła na swoich kanałach social media zdjęcie z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim. Jurorka Dance, Dance, Dance w poruszający sposób skomentowała ich odejście z programu.

„(…) Dziękuje Wam za przykład, jakim jesteście. Za czyste, najczystsze serce, za autentyczność, za prostotę. Tu nie było drugiego dna, same szczere i dobre intencje. Ogromną pracowitość, upór w dążeniu do celu, przekraczanie barier, rezygnacja z komfortu. Pokora, pokora, pokora, jakiej świat nie widział. Ogromna odwaga! Jesteście mistrzami świata w swojej dziedzinie.. Dla mnie jesteście moimi BOHATERAMI. A Wasza relacja, wasza miłość, wsparcie, zaufanie, oddanie to nadzieja na lepsze jutro. Macie siebie nawzajem - to największy skarb i Wasza największa siła ! Niech Anioły nad Wami czuwają, tak te z góry, jak i te na ziemi. Dziękuje. Ja jestem cała Wasza. PS. To nie koniec! To dopiero początek”, zaznaczyła Ewa Chodakowska.

Uważasz, że para niesłusznie odpadła z programu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W człowieku przede wszystkim liczy się dla mnie PRAWDA ❣️ Nie to gdzie jest.. ile ma.. ALE KIM JEST I CZY JEST PRAWDZIWY ❤️ Przyjrzyj się swojemu otoczeniu.. Ile dziś jest znajomosci na pokaz.. bo tak wypada.. bo się opłaca.. Bleeeeeeee... nie dla mnie poprawność polityczna! Brzydzę się sztucznym uśmiechem! A ludzi którym ten sztuczny uśmiech nie schodzi z twarzy, omijam wielkim łukiem ❗️❗️❗️ Nasz czas jest ograniczony.. nasz czas jest bezcenny.. jest nam dany tylko na chwile - nie wolno go marnować❗️❗️❗️ Trzymaj się z dala od ludzi którzy przybierają maski i uelastyczniają się w zależności od otoczenia.. Trzymaj się z dala od pozerstwa.. fałszu, obłudy, interesowności.. Z daleka od roszczeniowej postawy! WYBIERAJ! Tak! Bądź SELEKTYWNA, masz do tego prawo!! @kasia_dziurska ❣️ @emilian_gankowski ❣️dziękuje Wam za przykład jakim jesteście.. za czyste, NAJCZYSTSZE SERCE, za AUTENTYCZNOŚĆ, ze PROSTOTĘ.. Tu nie było drugiego dna.. same szczere i dobre intencje.. ogromna pracowitość, upór w dążeniu do celu, przekraczanie barier, rezygnacja z komfortu.. POKORA, POKORA, POKORA, jakiej świat nie widział.. OGROMNA ODWAGA! Jesteście mistrzami świata w swojej dziedzinie.. dla mnie jesteście moimi BOHATERAMI ❣️❣️❣️ A Wasza relacja... ❤️ Wasza miłość, wsparcie.. zaufanie.. oddanie.. to nadzieja na lepsze jutro 🙏🏻 MACIE SIEBIE NAWZAJEM - to największy skarb i Wasza największa siła ! Niech Anioły nad Wami czuwają.. tak te z góry jak i te na ziemi.. Dziękuje 🙏🏻 Ja jestem cała Wasza ❤️❤️❤️ PS. To nie koniec! To dopiero początek 🔥🔥🔥

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.