Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! lipiec 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nawet jeśli mocno przytyję, wierz mi, mój świat się nie zawali”, zaskakujące wyznanie Ewy Chodakowskiej o ciąży i dziecku!

Weronika Kostyra 23 października 2017 18:55
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! lipiec 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Ewa Chodakowska i jej mąż, Lefteris Kavoukis, są razem już osiem lat. Odkąd się poznali są w zasadzie nierozłączni – razem żyją, pracują podróżują. Mówią o sobie, że są swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy cztery lata temu wzięli ślub, wszyscy sądzili, że do pełni brakuje im tylko dziecka i szybko się na nie zdecydują. Do tej pory para odkłada jednak tę decyzję…

 

Zobacz także: „Nie musimy o siebie ciągle zabiegać, bo wiemy, że naprawdę jesteśmy razem”. Ewa Chodakowska świętuje 4. rocznicę ślubu!

 

Ewa Chodakowska o dziecku

Trenerka nie irytuje się ciągłymi pytaniami o plany rodzicielskie, lecz konsekwentnie odpowiada, że na to przyjdzie jeszcze czas. „Rozmawiamy o tym ciągle, ale wciąż odkładamy tę decyzję. Co chwilę słyszę, że wkrótce będzie za późno, ale myślę, że jeszcze dwa lata. Gdy pojawi się maleństwo, będę chciała zrobić dłuższą przerwę w pracy, by dać mu bezwarunkową miłość i poświęcić cały swój czas, wyznała w rozmowie z „Party”. W tej chwili Ewa Chodakowska chciałaby w pełni poświęcić się pracy, w niedawnym wywiadzie dla VIVY! trenerka powiedziała: „Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia”.

 

 

Prace trwają od pół roku.. spotkań dużo.. obrad, narad, konferencji.. ale to dlatego, ze szykuje dla Ciebie coś wyjątkowego.. coś co pozytywnie wyrywa z butów 😅 Coś co chodziło za mną te całe 6 lat odkąd przyjechałam do Polski .. jeszcze miesiąc i wszyskto będzie jasne!! JARAM SIĘ JAK POCHODNIA 🔥🔥🔥 Język cały pogryziony od tego przygryzania 😬😬 Chciałabym już powiedzieć, a nie mogę nic 😖😖😖 Dzisiaj zamknęliśmy ostatnie prace.. ostatni plan zdjęciowy przed wielkim projektem za nami .. MAMY TO‼️ Trzymaj kciuki, bo to jeden z najważniejszych projektów nie roku, a całej mojej działalności 😍 aaaaaaaaa!!!! Zgadniesz co to? 😀😀 30 dni‼️‼️‼️ #wielkieodliczanie #projektgoniprojekt #nieosiadamnalaurach #bedziesztos #work #project #secretproject #cantwait 🔥🔥🔥

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

Czy nie powstrzymuje jej także obawa, że po ciąży nie odzyska swojej perfekcyjnej sylwetki? „Absolutnie nie! Nigdy nie traktowałam ciała jak świątyni”, odpowiedziała. „Moja sylwetka to przyjemny efekt uboczny tego, że od lat dbam o zdrowie, kondycję i racjonalnie się odżywiam. Nawet jeśli mocno przytyję, wierz mi, mój świat się nie zawali”, mówi w „Party”.

 

Czy możemy zatem spodziewać się radosnych wieści już za dwa lata?

 

 

Szczęśliwa, bo zmęczona ❤️❤️ znasz to❓TRAINING ✅ #backinthegame

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

Zobacz także: Ewa Chodakowska i jej mąż zdradzają swoje plany. Kiedy zdecydują się na dziecko?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.