Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Błaszczyk: „Na randki się nie umawiam. Boleśnie odczuwam brak bliskości’’

Czy aktorka czuje się samotna?

VIVA! 7 czerwca 2018 20:16

Ewa Błaszczyk jest dla wielu Polek autorytetem. Aktorka nie boi zmagać się z życiem. A o jej heroicznej walce stale informują najważniejsze media w kraju. Jaka naprawdę jest prezes Fundacji Akogo? Gwiazda udzieliła niezwykle osobistego wywiadu, w którym zdradziła intymne kulisy swojego życia prywatnego. 

Ewa Błaszczyk o chorobie córki i miłości 

To był dla niej cios. Lekarze nie dawali jej żadnych nadziei. A ona, pomimo wątpliwości specjalistów, nie poddała się. Do mediów co jakiś czas trafiają doniesienia na temat stanu zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Niestety, często są one nieprawdziwe. W programie Gwiazdy Cejrowskiego aktorka zdradziła, na jakim etapie leczenia znajduje się obecnie Ola. „W tej chwili jestem na takim etapie, że na tyle się wciągnęłam w to, co kombinują na świecie ludzie w dziedzinie naukowej, że śledzę to po prostu (...) Jestem gotowa na to, że Ola się wybudzi. W ogóle nie mogę sobie wyobrazić tego dnia’’, wyznała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Aktorka jest świadoma, że jej druga córka, Marianna, nie ma łatwego życia. „Będąc moją córką, jest jej trudniej. To wszystko jest obciążeniem. Ona ciężko to znosi i ja to rozumiem. Niewiele można z tym zrobić, ale nie da się od tego uciec. Mania robi się fajną, dojrzałą kobietą’’, podkreśliła w programie Gwiazdy Cejrowskiego.

Natomiast jak wygląda życie uczuciowe gwiazdy? „Na randki się nie umawiam, bo jakoś nie bardzo jest to po drodze. Chyba że w pracy jakoś (śmiech). Nie pamiętam już, co to jest randka... Boleśnie odczuwam brak bliskości. Kiedyś, gdy nie miałam problemu z wagą życia, byłam osobą, która zdecydowanie częściej flirtowała, wchodziła w jakieś relacje. Żeby nawet było bardziej energetycznie, przyjemnie. Teraz nie ma czasu na zbudowanie podobnego klimatu’’, skwitowała Ewa Błaszczyk. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!