Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Błaszczyk: „Na randki się nie umawiam. Boleśnie odczuwam brak bliskości’’

Czy aktorka czuje się samotna?

VIVA! 7 czerwca 2018 20:16

Ewa Błaszczyk jest dla wielu Polek autorytetem. Aktorka nie boi zmagać się z życiem. A o jej heroicznej walce stale informują najważniejsze media w kraju. Jaka naprawdę jest prezes Fundacji Akogo? Gwiazda udzieliła niezwykle osobistego wywiadu, w którym zdradziła intymne kulisy swojego życia prywatnego. 

Ewa Błaszczyk o chorobie córki i miłości 

To był dla niej cios. Lekarze nie dawali jej żadnych nadziei. A ona, pomimo wątpliwości specjalistów, nie poddała się. Do mediów co jakiś czas trafiają doniesienia na temat stanu zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Niestety, często są one nieprawdziwe. W programie Gwiazdy Cejrowskiego aktorka zdradziła, na jakim etapie leczenia znajduje się obecnie Ola. „W tej chwili jestem na takim etapie, że na tyle się wciągnęłam w to, co kombinują na świecie ludzie w dziedzinie naukowej, że śledzę to po prostu (...) Jestem gotowa na to, że Ola się wybudzi. W ogóle nie mogę sobie wyobrazić tego dnia’’, wyznała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Aktorka jest świadoma, że jej druga córka, Marianna, nie ma łatwego życia. „Będąc moją córką, jest jej trudniej. To wszystko jest obciążeniem. Ona ciężko to znosi i ja to rozumiem. Niewiele można z tym zrobić, ale nie da się od tego uciec. Mania robi się fajną, dojrzałą kobietą’’, podkreśliła w programie Gwiazdy Cejrowskiego.

Natomiast jak wygląda życie uczuciowe gwiazdy? „Na randki się nie umawiam, bo jakoś nie bardzo jest to po drodze. Chyba że w pracy jakoś (śmiech). Nie pamiętam już, co to jest randka... Boleśnie odczuwam brak bliskości. Kiedyś, gdy nie miałam problemu z wagą życia, byłam osobą, która zdecydowanie częściej flirtowała, wchodziła w jakieś relacje. Żeby nawet było bardziej energetycznie, przyjemnie. Teraz nie ma czasu na zbudowanie podobnego klimatu’’, skwitowała Ewa Błaszczyk. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.