Czy aktorka czuje się samotna?

VIVA! 7 czerwca 2018 20:16

Ewa Błaszczyk jest dla wielu Polek autorytetem. Aktorka nie boi zmagać się z życiem. A o jej heroicznej walce stale informują najważniejsze media w kraju. Jaka naprawdę jest prezes Fundacji Akogo? Gwiazda udzieliła niezwykle osobistego wywiadu, w którym zdradziła intymne kulisy swojego życia prywatnego. 

Ewa Błaszczyk o chorobie córki i miłości 

To był dla niej cios. Lekarze nie dawali jej żadnych nadziei. A ona, pomimo wątpliwości specjalistów, nie poddała się. Do mediów co jakiś czas trafiają doniesienia na temat stanu zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Niestety, często są one nieprawdziwe. W programie Gwiazdy Cejrowskiego aktorka zdradziła, na jakim etapie leczenia znajduje się obecnie Ola. „W tej chwili jestem na takim etapie, że na tyle się wciągnęłam w to, co kombinują na świecie ludzie w dziedzinie naukowej, że śledzę to po prostu (...) Jestem gotowa na to, że Ola się wybudzi. W ogóle nie mogę sobie wyobrazić tego dnia’’, wyznała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Aktorka jest świadoma, że jej druga córka, Marianna, nie ma łatwego życia. „Będąc moją córką, jest jej trudniej. To wszystko jest obciążeniem. Ona ciężko to znosi i ja to rozumiem. Niewiele można z tym zrobić, ale nie da się od tego uciec. Mania robi się fajną, dojrzałą kobietą’’, podkreśliła w programie Gwiazdy Cejrowskiego.

Natomiast jak wygląda życie uczuciowe gwiazdy? „Na randki się nie umawiam, bo jakoś nie bardzo jest to po drodze. Chyba że w pracy jakoś (śmiech). Nie pamiętam już, co to jest randka... Boleśnie odczuwam brak bliskości. Kiedyś, gdy nie miałam problemu z wagą życia, byłam osobą, która zdecydowanie częściej flirtowała, wchodziła w jakieś relacje. Żeby nawet było bardziej energetycznie, przyjemnie. Teraz nie ma czasu na zbudowanie podobnego klimatu’’, skwitowała Ewa Błaszczyk. 

1/5
Ewa Błaszczyk z córką, VIVA! sierpień 2016
Copyright @ks. Wojtek Drozdowicz
1/5

2/5
Ewa Błaszczyk z córkami, VIVA! sierpień 2016
Copyright @ks. Wojtek Drozdowicz
2/5

3/5
Ewa Błaszczyk z córką, VIVA! sierpień 2016
Copyright @ks. Wojtek Drozdowicz
3/5

4/5
Ewa Błaszczyk z córką, VIVA! sierpień 2016
Copyright @ks. Wojtek Drozdowicz
4/5

5/5
Mania i Ola, córki Ewy Błaszczyk, VIVA! sierpień 2016
Copyright @ks. Wojtek Drozdowicz
5/5

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.