Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Błaszczyk: „Na randki się nie umawiam. Boleśnie odczuwam brak bliskości’’

Czy aktorka czuje się samotna?

VIVA! 7 czerwca 2018 20:16

Ewa Błaszczyk jest dla wielu Polek autorytetem. Aktorka nie boi zmagać się z życiem. A o jej heroicznej walce stale informują najważniejsze media w kraju. Jaka naprawdę jest prezes Fundacji Akogo? Gwiazda udzieliła niezwykle osobistego wywiadu, w którym zdradziła intymne kulisy swojego życia prywatnego. 

Ewa Błaszczyk o chorobie córki i miłości 

To był dla niej cios. Lekarze nie dawali jej żadnych nadziei. A ona, pomimo wątpliwości specjalistów, nie poddała się. Do mediów co jakiś czas trafiają doniesienia na temat stanu zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Niestety, często są one nieprawdziwe. W programie Gwiazdy Cejrowskiego aktorka zdradziła, na jakim etapie leczenia znajduje się obecnie Ola. „W tej chwili jestem na takim etapie, że na tyle się wciągnęłam w to, co kombinują na świecie ludzie w dziedzinie naukowej, że śledzę to po prostu (...) Jestem gotowa na to, że Ola się wybudzi. W ogóle nie mogę sobie wyobrazić tego dnia’’, wyznała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Aktorka jest świadoma, że jej druga córka, Marianna, nie ma łatwego życia. „Będąc moją córką, jest jej trudniej. To wszystko jest obciążeniem. Ona ciężko to znosi i ja to rozumiem. Niewiele można z tym zrobić, ale nie da się od tego uciec. Mania robi się fajną, dojrzałą kobietą’’, podkreśliła w programie Gwiazdy Cejrowskiego.

Natomiast jak wygląda życie uczuciowe gwiazdy? „Na randki się nie umawiam, bo jakoś nie bardzo jest to po drodze. Chyba że w pracy jakoś (śmiech). Nie pamiętam już, co to jest randka... Boleśnie odczuwam brak bliskości. Kiedyś, gdy nie miałam problemu z wagą życia, byłam osobą, która zdecydowanie częściej flirtowała, wchodziła w jakieś relacje. Żeby nawet było bardziej energetycznie, przyjemnie. Teraz nie ma czasu na zbudowanie podobnego klimatu’’, skwitowała Ewa Błaszczyk. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.