Eva Longoria
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Eva Longoria jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła płeć dziecka!

Olga Figaszewska 20 grudnia 2017 10:00
Eva Longoria
Fot. Getty Images

Dla Evy Longorii nadchodzący rok będzie pełen wyzwań! Jak donoszą zagraniczne media aktorka jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła już płeć dziecka! Urodzi dziewczynkę czy chłopca?

 

Zobacz też: Miranda Kerr i jej mąż spodziewają się dziecka!


Pierwsze dziecko Evy Longorii

 

Jak donosi „Us Weekly”, Eva Longoria jest w czwartym miesiącu ciąży. 42-letnia gwiazda i jej mąż, Jose Baston będą mieli synka! Spekulacje mediów potwierdził rzecznik aktorki.

 

Eva Longoria
Fot. Instagram

Odkąd para wypowiedziała sakramentalne „tak” w lipcu 2016 roku, media wciąż spekulowały o rychłym powiększeniu ich rodziny. Na kolejnych zdjęciach publikowanych przez gwiazdę doszukiwano się ciążowych krągłości.  Dla Jose Bastona będzie to już czwarte dziecko. Biznesmen ma już trójkę dzieci z poprzednią żoną, Natalią Esperon.

 

Eva Longoria, Jose Baston
Fot. Getty Images

Eva Longoria z mężem, Jose Baston

Zobacz też: Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Aktorka urodzi syna czy córkę?

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.