Eva Longoria
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Eva Longoria jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła płeć dziecka!

Olga Figaszewska 20 grudnia 2017 10:00
Eva Longoria
Fot. Getty Images

Dla Evy Longorii nadchodzący rok będzie pełen wyzwań! Jak donoszą zagraniczne media aktorka jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła już płeć dziecka! Urodzi dziewczynkę czy chłopca?

 

Zobacz też: Miranda Kerr i jej mąż spodziewają się dziecka!


Pierwsze dziecko Evy Longorii

 

Jak donosi „Us Weekly”, Eva Longoria jest w czwartym miesiącu ciąży. 42-letnia gwiazda i jej mąż, Jose Baston będą mieli synka! Spekulacje mediów potwierdził rzecznik aktorki.

 

Eva Longoria
Fot. Instagram

Odkąd para wypowiedziała sakramentalne „tak” w lipcu 2016 roku, media wciąż spekulowały o rychłym powiększeniu ich rodziny. Na kolejnych zdjęciach publikowanych przez gwiazdę doszukiwano się ciążowych krągłości.  Dla Jose Bastona będzie to już czwarte dziecko. Biznesmen ma już trójkę dzieci z poprzednią żoną, Natalią Esperon.

 

Eva Longoria, Jose Baston
Fot. Getty Images

Eva Longoria z mężem, Jose Baston

Zobacz też: Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Aktorka urodzi syna czy córkę?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.