Eva Longoria
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Eva Longoria jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła płeć dziecka!

Olga Figaszewska 20 grudnia 2017 10:00
Eva Longoria
Fot. Getty Images

Dla Evy Longorii nadchodzący rok będzie pełen wyzwań! Jak donoszą zagraniczne media aktorka jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła już płeć dziecka! Urodzi dziewczynkę czy chłopca?

 

Zobacz też: Miranda Kerr i jej mąż spodziewają się dziecka!


Pierwsze dziecko Evy Longorii

 

Jak donosi „Us Weekly”, Eva Longoria jest w czwartym miesiącu ciąży. 42-letnia gwiazda i jej mąż, Jose Baston będą mieli synka! Spekulacje mediów potwierdził rzecznik aktorki.

 

Eva Longoria
Fot. Instagram

Odkąd para wypowiedziała sakramentalne „tak” w lipcu 2016 roku, media wciąż spekulowały o rychłym powiększeniu ich rodziny. Na kolejnych zdjęciach publikowanych przez gwiazdę doszukiwano się ciążowych krągłości.  Dla Jose Bastona będzie to już czwarte dziecko. Biznesmen ma już trójkę dzieci z poprzednią żoną, Natalią Esperon.

 

Eva Longoria, Jose Baston
Fot. Getty Images

Eva Longoria z mężem, Jose Baston

Zobacz też: Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Aktorka urodzi syna czy córkę?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?