Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Enrique Iglesias zdobył się na intymne wyznanie o seksie z ukochaną!

Pikantne szczegóły ich relacji wyszły na jaw!

Konrad Szczęsny 25 października 2018 19:53
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Są razem 17 lat, a na temat ich związku nie brakuje plotek i spekulacji. Enrique Iglesias i Anna Kurnikova rzadko pojawiają się publicznie razem, fotografiami, które dokumentują ich prywatne życie, dzielą się z fanami i mediami jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak w najnowszym wywiadzie hiszpański piosenkarz zdobył się na wyznanie, które wprawiło w osłupienie wielu jego wielbicieli oraz dziennikarzy!

Enrique Iglesias o seksie z Anną Kurnikovą

Chronienie prywatności ma w ich przypadku swoją cenę. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że przechodzą kryzys lub że Enrique Iglesias... tak naprawdę ma orientację homoseksualną, zaś związek z tenisistką to jedynie gra pozorów na potrzeby mediów. 

Na domiar złego, gdy w grudniu zeszłego roku zostali rodzicami (na świat przyszły bliźnięta Lucy i Nicolas), twierdzono, że urodziła je surogatka. Wydaje się jednak, że Enrique Iglesias postanowił raz na zawsze zdementować te kontrowersyjne spekulacje. W najnowszym wywiadzie opowiedział o... seksie z Anną Kurnikovą!

„Seks jest lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Robimy to na śniadanie. Uprawiamy seks zdecydowanie częściej niż wcześniej”, wyznał w rozmowie z Lorraine Kelly dla brytyjskiej telewizji 43-latek. Tym samym podkreślił, że narodziny dzieci nie ugasiły między nim a ukochaną żaru namiętności.

Enrique Iglesias o ślubie z Anną Kurnikovą i rodzicielstwie

Jakiś czas temu mówiło się, że Enrique Iglesias i Anna Kurnikova powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ślub mieli wziąć w sekrecie, z dala od mediów i błysku fleszy. Jednak słowa piosenkarza rozwiewają na ten temat wszelkie wątpliwości.

„Kiedy jesteś z kimś tak długo, to zupełnie jakbyście byli małżeństwem. Może kiedyś jeszcze się pobierzemy”, stwierdził.

Partnerce nie szczędził również ciepłych słów, nawiązując do ostatnich doniesień, jakoby była zła z powodu jego zachowania w trakcie koncertów (Enrique ma dziwny zwyczaj całowania się z fankami).

„Anna jest totalnie świetna. Jest najlepsza. Jest wspaniała. Wie, że kocham to, co robię”, zadeklarował.

Iglesias podzielił się także przemyśleniami na temat rodzicielstwa.

„To jedno z najlepszych uczuć na świecie. Jak to mnie zmieniło? Żyję wolniej. Myślę o głupich rzeczach kilka razy, zanim je zrobię. Jestem bardziej odpowiedzialny”, zapewnił.

Jesteś zaskoczona jego szczerością?  

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. Clive Brunskill/Getty Images

Enrique Iglesias słodko kibicował z dziećmi w trakcie meczu z Hiszpanią
Fot. Instagram @enriqueiglesias

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.