Enrique Iglesias i Anna Kurnikova, dzieci Enrique Iglesiasa
Fot. Instagram @enriqueiglesias
O TYM JEST GŁOŚNO

Enrique Iglesias i Anna Kournikowa po raz pierwszy pokazali bliźnięta. Te zdjęcia was rozczulą!

Gabriela Czernecka 17 stycznia 2018 11:30
Enrique Iglesias i Anna Kurnikova, dzieci Enrique Iglesiasa
Fot. Instagram @enriqueiglesias

 

Enrique Iglesias i Anna Kournikowa pokazali zdjęcia bliźniaków! Dzieci Iglesiasa, Nicolas i Lucy, przyszły na świat miesiąc temu. Do tej pory para niechętnie dzieliła się w sieci swoją prywatnością, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Enrique Iglesias i Anna Kournikowa opublikowali na Instagramie zdjęcia swoich dzieci. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

 

Polecamy: Sensacyjne doniesienia hiszpańskich mediów! Julio nie jest ojcem Enrique Iglesiasa?!

 

Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej

 

A jednak! O tym, że Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostaną rodzicami plotkowano już od miesięcy, ale para aż do teraz nie potwierdzała tych informacji. Świeżo upieczeni rodzice swoją radością podzielili się właśnie z internautami w mediach społecznościowych. Wokalista i tenisistka są parą od niemal dwudziestu lat, ale niechętnie upubliczniają jakiekolwiek informacje na temat życia prywatnego. O tym, że Enrique Iglesias został ojcem media poinformowały pod koniec ubiegłego roku. Anna Kurnikova urodziła bliźnięta w połowie grudnia. Wówczas pojawiły się jednak informacje, że partnerka Iglesiasa wcale nie była w ciąży, tylko postanowiła skorzystać z usług surogatki (jak Kim Kardashian, Nicole Kidman czy Sarah Jessica Parker). Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa nie odnieśli się do tych plotek, ale nie skomentowali także informacji o narodzinach dzieci. 

 

Zobacz także: Czy dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej urodziła surogatka? Fani nie wierzą, że tenisistka naprawdę była w ciąży

 

Pierwsze zdjęcia bliźniaków Enrigue Iglesiasa i Anny Kurnikowej

 

Do teraz. Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa na Instagramie podzielili się wyjątkowymi fotografiami z bliźniakami. To pierwsze tak prywatne zdjęcia pary na ich społecznościowych profilach. Para do tej pory nie komentowała swojego związku, nie udzielała razem wywiadów i nie brała udziału w żadnych sesjach zdjęciowych. Swoje życie prywatne trzyma z dala od mediów i jak widać ta recepta na udany związek w ich przypadku w pełni się sprawdza. Zakochani są już razem 17 lat. Para poznała się na planie teledysku Enrique Iglesiasa „Escape”. Anna wcieliła się w nim w jego ukochaną. Tenisistkę i muzyka połączyło wówczas uczucie, które trwa do dziś. 16 grudnia 2017 roku na świat przyszły bliźnięta Nicolas i Lucy. Para właśnie  podzieliła się z internautami zdjęciami swoich pociech.

 

Bliźniaki Enrique Iglesiasa wyglądają naprawdę uroczo! „Moje słoneczko”, podpisali zdjęcia na Instagramie.  Zobaczcie sami: 

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova, dzieci Enrique Iglesiasa
Fot. Instagram @enriqueiglesias

 

 

 

Zobacz także: Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.