Enrique Iglesias
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt!

Damian Duda 18 grudnia 2017 22:30
Enrique Iglesias
Fot. Getty Images

 

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostali rodzicami! Tę sensacyjną informację podały kilkadziesiąt minut tematu największe zagraniczne serwisy internetowe. Jako pierwszy o narodzinach bliźniąt poinformował portal TMZ! 

 

Zobacz też: Sensacyjne doniesienia hiszpańskich mediów! Julio nie jest ojcem Enrique Iglesiasa?!

Enrique Iglesias został ojcem

Związek muzyka z Anną Kournikovą jest w show-biznesie swego rodzaju ewenementem. Mimo że co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o kryzysie w ich związku, są razem od blisko 16 lat. Od dawna mówiło się, że muzyk i jego partnerka planują zostać rodzicami. Jednak nikt nie spodziewał się, że zatrzymają informację o ciąży wyłącznie dla siebie. Dziś media na całym świecie obiegła wiadomość, że Kournikova i Iglesias zostali rodzicami bliźniąt. „Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Lucy i Nicholas. Urodzili się w miniony weekend w Miami’’, podał serwis TMZ.

 

Gratulujemy młodym rodzicom! 

 

Enrique Iglesias, Anna Kournikova
Fot. East News

 

Enrique Iglesias
Fot. East News

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?