Enrique Iglesias
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt!

Damian Duda 18 grudnia 2017 22:30
Enrique Iglesias
Fot. Getty Images

 

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostali rodzicami! Tę sensacyjną informację podały kilkadziesiąt minut tematu największe zagraniczne serwisy internetowe. Jako pierwszy o narodzinach bliźniąt poinformował portal TMZ! 

 

Zobacz też: Sensacyjne doniesienia hiszpańskich mediów! Julio nie jest ojcem Enrique Iglesiasa?!

Enrique Iglesias został ojcem

Związek muzyka z Anną Kournikovą jest w show-biznesie swego rodzaju ewenementem. Mimo że co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o kryzysie w ich związku, są razem od blisko 16 lat. Od dawna mówiło się, że muzyk i jego partnerka planują zostać rodzicami. Jednak nikt nie spodziewał się, że zatrzymają informację o ciąży wyłącznie dla siebie. Dziś media na całym świecie obiegła wiadomość, że Kournikova i Iglesias zostali rodzicami bliźniąt. „Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Lucy i Nicholas. Urodzili się w miniony weekend w Miami’’, podał serwis TMZ.

 

Gratulujemy młodym rodzicom! 

 

Enrique Iglesias, Anna Kournikova
Fot. East News

 

Enrique Iglesias
Fot. East News

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.