Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Zachodnie media: Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami!

Będzie to trzecie dziecko pary

Ksenia Krasko 27 stycznia 2020 13:15
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa już wkrótce się powiększy! Chociaż para nie skomentowała jeszcze doniesień prasy, pierwsze szczegóły ujawniono w hiszpańskim talk show Suelta La Sopa.

Trzecie dziecko Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa

Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdą, będzie to trzecie dziecko gwiazd. Fani pary przekonani są, że plotki mogą okazać się prawdą – Anna Kournikova z powodzeniem ukrywała pierwszą ciążę, dlatego możliwe jest, że i tym razem robi to samo.

Prowadzący show są przekonani, że trzecie dziecko Anny i Enrique – w grudniu 2017 roku powitali na świecie bliźniaków, Lucy i Nicholasa – urodzi się już pod koniec marca. Znajomi pary informują, że przyszła mama korzysta z usług prywatnego lekarza, który odwiedza ją w domu, a jej brzuszek jest na tyle duży, że prawdopodobnie... urodzi jeszcze jedne bliźniaki.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są razem od ponad 17 lat. „Anna i ja jesteśmy razem tak długo, że właściwie jesteśmy prawie jak małżeństwo”, mówił wokalista w jednym z wywiadów. „Ale być może pobierzemy się w najbliższej przyszłości”, dodał.

O ewentualnym ślubie pary nic nie wiadomo, jednak tenisistka zmieniła niedawno nazwisko na swoim Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.