Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Zachodnie media: Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami!

Będzie to trzecie dziecko pary

Ksenia Krasko 27 stycznia 2020 13:15
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa już wkrótce się powiększy! Chociaż para nie skomentowała jeszcze doniesień prasy, pierwsze szczegóły ujawniono w hiszpańskim talk show Suelta La Sopa.

Trzecie dziecko Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa

Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdą, będzie to trzecie dziecko gwiazd. Fani pary przekonani są, że plotki mogą okazać się prawdą – Anna Kournikova z powodzeniem ukrywała pierwszą ciążę, dlatego możliwe jest, że i tym razem robi to samo.

Prowadzący show są przekonani, że trzecie dziecko Anny i Enrique – w grudniu 2017 roku powitali na świecie bliźniaków, Lucy i Nicholasa – urodzi się już pod koniec marca. Znajomi pary informują, że przyszła mama korzysta z usług prywatnego lekarza, który odwiedza ją w domu, a jej brzuszek jest na tyle duży, że prawdopodobnie... urodzi jeszcze jedne bliźniaki.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są razem od ponad 17 lat. „Anna i ja jesteśmy razem tak długo, że właściwie jesteśmy prawie jak małżeństwo”, mówił wokalista w jednym z wywiadów. „Ale być może pobierzemy się w najbliższej przyszłości”, dodał.

O ewentualnym ślubie pary nic nie wiadomo, jednak tenisistka zmieniła niedawno nazwisko na swoim Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.