Enrique Iglesias
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Enrique Iglesias tańczy ze swoją dwuletnią córeczką!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Weronika Kostyra 26 września 2019 07:50
Enrique Iglesias
Fot. East News

Niecałe dwa lata temu Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt. Lucy i Nicolas przyszli na świat 16 grudnia 2017 roku. Rodzice dosłownie oszaleli na ich punkcie. Piosenkarz od czasu do czasu dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami oraz nagraniami swoich dzieci. Na najnowszym pokazał, jak jego dwuletnia córeczka tańczy. Okazuje się, że poczucie rytmu ma po tacie!

Córeczka Enrique Iglesiasa tańczy

Enrique Iglesias otwarcie mówi o tym, że narodziny dzieci zmieniły go. Odkąd Lucy i Nicolas są na świecie, stał się innym człowiekiem. „To jedno z najlepszych uczuć na świecie. Jak to mnie zmieniło? Żyję wolniej. Myślę o głupich rzeczach kilka razy, zanim je zrobię. Jestem bardziej odpowiedzialny”, powiedział w rozmowie z Lorraine Kelly dla brytyjskiej telewizji.

Hiszpański wokalista od grudnia 2001 roku związany jest z tenisistką i modelką Anną Kurnikovą, z którą poznał się na planie teledysku do utworu Escape. Para pozostaje w związku partnerskim. Kiedy zostali rodzicami, zaskoczyli swoich fanów. Informację o ciąży ukrywali do ostatniej chwili i dowiedzieliśmy się o niej dopiero, kiedy bliźnięta Lucy i Nicolas byli już na świecie.

Musimy przyznać, że dzieci piosenkarza i jego wieloletniej partnerki są urocze i niezwykle uzdolnione. Lucy świetnie bawi się z tatą do dźwięków popularnej piosenki dla dzieci, a uśmiechy nie schodzą z ich twarzy. Zobaczcie radosne nagranie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍🚌

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#weekendvibes 🌊🌊🌊☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!