Enlighten
VIVA! Tylko u nas

Piękna bez makijażu? To możliwe! Zobacz, co musisz zrobić

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 lipca 2017 07:00
Enlighten

Każda z nas chciałaby widzieć w lustrze piękną, młodą i wypoczętą twarz. Zazwyczaj ratujemy się kosmetykami i produktami pielęgnacyjnymi. Niestety, to tylko rozwiązanie doraźne. Na szczęście jest sposób na to, żebyś codziennie wyglądała cudownie bez makijażu.

 

Uwolnij się od rutyny makijażu, korektorów, pudrów, bronzerów i rozświetlaczy! Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra będzie wyglądała promiennie i pięknie.

 

Wiele z nas wciąż ma opory związane z gabinetami medycyny estetycznej, ponieważ przywodzą na myśl inwazyjne zabiegi. To niesłuszne przekonanie! W dzisiejszych czasach technologia jest tak zaawansowana, że nie ma się czego obawiać.

 

Enlighten™ to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie platform laserowych na świecie, dzięki której ponownie zobaczysz w lustrze swoją piękną, naturalnie wyglądającą twarz.

 

Zabieg PICO Genesis, który można wykonać platformą Enlighten™, usuwa jednocześnie przebarwienia i plamy słoneczne oraz głęboko rewitalizuje skórę – dzięki temu skóra staje się rozjaśniona i promienna. Można go stosować na całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, szyi, dłoni i dekoltu, gdzie zniszczenia skóry wywołane słońcem i nadmierna pigmentacja widoczne są najbardziej.

 

Enlighten™ wykorzystywany jest także do usuwania blizn oraz niechcianych tatuaży.

 

Enlighten
Fot. Materiały prasowe

Jak działa PICO Genesis?

Skóra każdego człowieka zawiera substancję zwaną melaniną. To właśnie ona nadaje nam kolor skóry. Kiedy melanina występuje na zbyt wysokim poziomie, może powodować brązowe plamy i nierównomierny odcień skóry.

PICO Genesis wykorzystuje światło laserowe w celu wybiórczego rozbicia niepożądanego pigmentu i przebudowania górnej warstwy skóry, aby przywrócić równowagę, świeżość oraz promienność skóry – mówi dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych z salonu VIVA DERM.

Ile sesji potrzeba?

Zaleca się serię dwóch lub trzech zabiegów PICO Genesis, aby osiągnąć optymalny wynik. Ich ilość jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Lekarz określi indywidualny plan leczenia, któremu możemy poddać całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, szyi, dłoni i dekoltu, gdzie widoczne są oznaki uszkodzenia słonecznego i nadmierna pigmentacja pojawia się najczęściej – tłumaczy Walkiewicz-Cyrańska.

W późniejszym czasie sugerowane są pojedyncze zabiegi podtrzymujące dla utrwalenia efektów i utrzymania ich jak najdłużej, jednak dotyczy to głównie przebarwień.

 

Enlighten
Fot. Materiały prasowe

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest niebolesny, a towarzyszą mu odczucia lekkiego kłucia lub szczypania. Większość pacjentek w skali bólowej 0-10 ocenia go na 1-2 – odpowiada doktor.

Po zabiegu należy stosować kremy z filtrem, ale nie ma konieczność nadmiernego unikania światła słonecznego, dlatego zabieg można przeprowadzać nawet latem.

Jak szybko widać efekty?

Efekty są widoczne już po 2-3 dniach w postaci świeżej skóry, dobrze napiętej, elastycznej. Zabieg Pico Genesis usuwa przebarwienia i jednocześnie poprawia jakość skóry, niwelując oznaki starzenia. Ta przełomowa technologia otwiera nową perspektywę zabiegów anty-aging – mówi dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska.

Czy rekonwalescencja po zabiegu jest długa?

Nie! Praktycznie nie istnieje. W ciągu kilku godzin po zabiegu może wystąpić łagodne zaczerwienienie i obrzęk, jednak nie przeszkadza to w powrocie do aktywności zawodowej bezpośrednio po zabiegu.

 

Na zabieg platformą laserową Enlighten™ możesz umówić się w salonie medycyny estetycznej VIVA DERM. Sprawdź terminy wizyt u specjalistów i cennik.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.