Impreza transseksualistów z Brigitte i Emmanuelem Macronami w Pałacu Elizejskim
Fot. Twitter
O TYM SIĘ MÓWI

Zdjęcie Emmanuela Macrona z transseksualnymi tancerzami wywołało burzę!

Prawicowi politycy zarzucają mu profanację Pałacu Elizejskiego

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2018 20:29
Impreza transseksualistów z Brigitte i Emmanuelem Macronami w Pałacu Elizejskim
Fot. Twitter

Święto Muzyki, obchodzone na całym świecie 21 czerwca, to dla mieszkańców Francji szczególnie ważne wydarzenia. To Marcel Landowski, pochodzący z tego kraju kompozytor, był jego pomysłodawcą. W obchodach bierze co roku udział nawet 10 milionów ludzi w kraju nad Sekwaną! W tym roku włączyła się w nie również para prezydencka, która zaprosiła do Pałacu Elizejskiego djów, takich jak Kavinsky oraz Busy P. Jednak zdjęcie, które obiegło Twitter, wzbudziło po prawej stronie sceny politycznej nie lada emocje...

Zdjęcie Brigitte i Emmanuela Macronów z transseksualnymi tancerzami

Wszystkiemu winni byli tancerze, którzy uświetnili obecnością i wykonaniem spektakularnych układów choreograficznych obchody święta muzyki w siedzibie prezydenta Francji. Wystarczy dodać, że byli osobami po operacji zmiany płci, co mocno zirytowało prawą stronę sceny politycznej.

W licznych statusach w mediach społecznościowych podkreślili oni, że Pałac Elizejski został sprofanowany, ponieważ nie godzi się, by tak ważną z punktu widzenia polityki krajowej i zagranicznej przestrzeń zmieniać w taneczny parkiet, dodatkowo z towarzyszeniem osobliwych przedstawicieli artystycznego świata.

„Po zakończeniu pokazów Emmanuel Macron oraz jego żona Brigitte zrobili sobie zdjęcie z tancerzami, które wywołało wiele kontrowersji. Marine Le Pen oraz przeciwnicy prezydenta Francji twierdzili, że tego typu imprezy oraz goście nie licują z powagą Pałacu Elizejskiego oraz urzędu sprawowanego przez Macrona. Konserwatywni deputowani mówią wręcz o sprofanowaniu siedziby francuskiej głowy państwa”, relacjonuje serwis Wprost.pl

Czy faktycznie zaproszenie djów i transseksualnych tancerzy nie licuje z powagą urzędu sprawowanego przez Emmanuela Macrona?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.