Emma Thompson, książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Emma Thompson próbowała pocałować księcia Williama. Jego reakcja? Bezcenna!

Miało być elegancko, a wyszło... niezręcznie

Gabriela Czernecka 8 listopada 2018 14:24
Emma Thompson, książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Emma Thompson odebrała wczorajszego wieczoru Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczną. Order wręczył jej książę William. Aktorce na uroczystości w Pałacu Buckingham towarzyszyła rodzina. Nie obyło się jednak bez wpadki. Emma Thompson próbowała pocałować księcia Williama! Jak zareagował? To spotkanie będą wspominać przez lata…

Emma Thompson próbowała pocałować księcia

Podczas uroczystości w Pałacu Buckingham Emma Thompson sprawiła, że książę William się zarumienił! Syn księcia Karola wręczał wczoraj Emmie Thomson, dwukrotnej zdobywczyni Oscara, Order Imperium Brytyjskiego za działalność artystyczną. Aktorce towarzyszyli najbliżsi - mąż Greg Wise oraz dzieci: córka Gaia i adoptowany syn Tindyebwa Agaba Wise. 

Przypomnijmy, że Order Imperium Brytyjskiego to wysokie odznaczenie, które co roku królowa przyznaje za działanie we wszystkich dziedzinach życia publicznego - od sportu po działalność artystyczną czy charytatywną. Wczorajszego wieczoru w imieniu królowej takie odznaczenie wręczał książę William.

Jedną z gwiazd, którą postanowiono wyróżnić była Emma Thompson. Aktorka znana jest głównie z ról w takich filmach jak: To właśnie miłość, Rozważna i romantyczna czy z serii filmów o Harrym Potterze. Gdy książę William wręczył Emmie Thomspon symboliczny order za działalność artystyczną  ta wystosowała do niego nietypową prośbę! Aktorka bez zażenowania zapytała księcia: „Nie mogę cię ucałować, co?”. Książę zmieszany odparł: „Nie, lepiej tego nie rób!”. 

Później w rozmowie z dziennikarzami miała odpowiedzieć: „Kocham księcia Williama. Znam go odkąd był dzieckiem”. Faktycznie, Emma Thompson od lat przyjaźni się z ojcem Williama, księciem Karolem. „Jest wyjątkowym człowiekiem, który pracuje bez przerwy, aby świat był choć trochę mniej zdradzieckim miejscem. W tej chwili zabiega o ochronę lasów deszczowych. Jest przerażony szybkością, z jaką je niszczymy. Wszystko, co powiedział jako młody człowiek zostanie zapomniane, chociaż brytyjska prasa tak bardzo z niego szydziła. Patrzy trzeźwo na świat, przez co jest trochę smutnym człowiekiem, ale kocha go wielu ludzi, a zwłaszcza ja”, mówiła kilka lat temu. Nic dziwnego, że podejrzewano nawet, że para ma romans.

Wielu nie dziwi więc jej podejście do księcia Williama, skoro tak blisko trzyma się z jego ojcem, ale musimy przyznać, że wyszło odrobinę niezręcznie...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.