Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Emily Ratajowski po raz pierwszy została mamą. Znana jest płeć i imię dziecka

Jest też pierwsze zdjęcie!

Gabriela Czernecka 11 marca 2021 20:15
Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images

Emily Ratajkowski po raz pierwszy została mamą. Wraz z mężem, Sebastianem Bearem-McCalrdem podzielili się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie dziecka, zdradziła jego płeć oraz imię. Poznajcie szczegóły.

Emily Ratajkowski urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Emily Ratajkowski urodziła! Modelka podzieliła się radosną nowiną z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jak się okazuje, pierwsze dziecko Emily Ratajkowski i Sebastiana Beara-McClarda przyszło na świat 8 marca 2021, czyli w tegoroczny Dzień Kobiet! Modelka urodziła chłopca, którego wraz z mężem nazwali Sylvester Apollo. 

Emily Ratajkowski opublikowała urocze zdjęcie, na którym karmi synka piersią. Fotografię podpisała: „Sylvester Apollo Bear jest już na świecie. Sly urodził się 8 marca 2021 roku w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu”.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.