Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Prawo do antykoncepcji nie powinno być zależne od wysokości zarobków’’. Naga Emily Ratajkowski walczy o prawa kobiet!

Damian Duda 8 października 2017 20:30
Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images

 

O tym, że Emily Ratajkowski nie wstydzi się swojego ciała, wiedzą wszyscy internauci, którzy obserwują aktorkę w serwisach społecznościowych. Gwiazda po raz kolejny postanowiła się rozebrać, jednak tym razem w słusznej sprawie. Ratajkowski wsparła kobiety, które walczą o swoje prawa. 

 

Przeczytaj też: Emily Ratajkowski pokazuje brzuch w najnowszej reklamie DKNY! Zasługuje na tytuł seksbomby?

 

Emily Ratajkowski walczy o prawa kobiet

Prawo do antykoncepcji nie powinno być zależne od wysokości zarobków. Antykoncepcja należy do opieki zdrowotnej, opieka zdrowotna to prawo każdego obywatela’’, napisała na Instagramie aktorka. Emily Ratajkowski nie zgadza się ze zmianami w prawie, które przygotował gabinet Donalda Trumpa. Według tzw. Obamacare, czyli założeń funkcjonujących od 2010 r., pracodawca miał obowiązek zapewnić dostęp swoim pracownicom do darmowej antykoncepcji. Zmiany w prawie zakładają, że jeżeli pracodawca ze względów światopoglądowych nie zgadza się z antykoncepcją, nie będzie musiał tego robić. Nie tylko Emily Ratajkowski nie zgadza się z tymi zmianami. Jak twierdzą eksperci, wiele osób będzie zasłaniać się klauzulą sumienia, żeby zmniejszyć wydatki na swoich pracowników. Czy nagie zdjęcie aktorki skutecznie wesprze kobiety w całej Ameryce? Opinie są podzielone. 

 

 

 

Zobacz też: Emily Ratajkowski pokazuje brzuch w najnowszej reklamie DKNY! Zasługuje na tytuł seksbomby?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?