Elżbieta Romanowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Gwiazda pokazała pierścionek

„Okazywać sobie miłość trzeba codziennie”

Olga Figaszewska 14 lutego 2021 19:24
Elżbieta Romanowska
Fot. East News

Elżbieta Romanowska podzielił się z fanami cudowną wiadomością. Gwiazda Barw Szczęścia i Na dobre i na złe zaręczyła się! Aktorka pokazała zdjęcie z ukochanym! Kim jest jej partner? 

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Ulubienica telewidzów chroni swoje życie prywatne i rzadko uchyla rąbka tajemnicy. Tym razem było inaczej. Aktorka nie ukrywa swojego szczęścia. Z okazji Walentynek Elżbieta Romanowska postanowiła zdradzić fanom swoją tajemnicę. Gwiazda się zaręczyła! Na swoim Instagramie pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym, które opatrzyła następującym podpisem:

,,Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do moment gdy zrozumiałam ze to święto miłości, miłości która ma wiele twarzy! Kochamy Rodziców, Dzieci, Rodzeństwo, Przyjaciół, Rodzine i oczywiście swoje drugie Połówki wiec dziś jutro pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam Osoby i powiedzcie jak bardzo sie Cieszycie ze Ich macie ❤️ Ja Dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość #fiance💍 #couple#love #together #engagement #valentineday".

Na drugim zdjęciu widzimy piękny pierścionek, który gwiazda otrzymała od ukochanego.  

Jak podaje Super Express, powołując się na znajomych Elżbiety Romanowskiej, jej wybranek ma na imię Tomek. Parę łączą wspólne zainteresowania i pasje. Jeśli wierzyć doniesieniom dziennika, ukochany gwiazdy zajmuje ,,kieruje prężnie działającą agencją reklamową, organizuje prestiżowe imprezy". 

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego! Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.