Elton John
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

,,Próbowała targnąć się na życie". Elton John pozwany przez byłą żonę!

Kobieta żąda od niego 3 mln funtów

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2020 06:51
Elton John
Fot. East News

Elton John został pozwany przez byłą żonę. Na światło dzienne wyszły szokujące fakty i sekrety ich małżeństwa. Jak naprawdę wyglądała jego relacja z Renate Blauel? Kobieta w trakcie ich związku próbowała odebrać sobie życie.

Małżeństwo Eltona Johna i Renate Blauel

Pobrali się w 1984 roku. Elton Jon miał oświadczyć się kobiecie pod naciskiem swojej matki, która namawiała go do podjęcia dalszych kroków. Był piękny ślub i przyjęcie. Jednak ta relacja nie była oparta na miłości. Nic dziwnego, że po czterech latach ogłosili rozwód. Dopiero niedawno Renate Blauel złożyła pozew przeciwko Eltonowi i zażądała od byłego męża odszkodowania w wysokości 3 mln funtów. Dlaczego zdecydowała się na taki krok po tylu latach?

Okazuje się, że w swojej książce „Me” gwiazdor opisał jej zmagania z depresją. To nie spodobało się Blauel. Po wydaniu autobiografii Johna i premierze filmu zaczęły się nią interesować media. Nie mogła zapomnieć o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. W trakcie procesu odkryto szokujące tajemnice byłych małżonków.

„Blauel próbowała targnąć się na życie. Przedawkowała valium po rozmowie z Eltonem, w której muzyk powiedział jej, że małżeństwo z nią jest porażką i chce rozwodu”, wyjaśniał adwokat kobiety.

Innego zdania jest pełnomocnik artysty, który podkreśla, że małżonkowie żyli zgodnie, szanując siebie nawzajem, a po rozstaniu utrzymywali dobre relacje. 

Elton John, Blauel
Fot. East News

TAGI #Elton John

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.