Edyta Pazura
Fot. instagram@ed_pazura
Z Życia gwiazd

Edyta Pazura zabrania dotykać ciążowego brzucha! Stop „obmacywaczom”

Zgadzacie się z żoną aktora?

Monika Katarzyna Krupska 13 kwietnia 2018 14:01
Edyta Pazura
Fot. instagram@ed_pazura

Za kilka miesięcy Edyta Pazura po raz trzeci zostanie mamą. Żona Cezarego Pazury na swoim blogu właśnie podzieliła się osobistą refleksją na ten temat. „Dobry zwyczaj? - Nie dotykaj!”, pisze Edyta, pokazując zdjęcie sporego już brzucha. 

„Z moim osobistym, kobiecym sacrum, miałam do czynienia dwa razy w życiu, podczas moich ciąż. Jednak za trzecim razem, porzuciłam to co święte i zabroniłam innym dotykać mojego ciążowego brzucha. „Obmacywaczom” mówię stanowczo: nie!”, pisze kobieta. 

Dodaje, że gdy była w ciąży z Amelią i Antonim nie umiała nikomu odmówić głaskania i mocno zaciskała zęby. „Dzisiaj po prostu na to nie pozwalam. Kiedy jedna z osób, próbowała zaznać legendarnego błogosławieństwa za sprawą dotknięcia mojego, już dosyć sporego brzucha, powiedziałam wprost, żeby tego nie robiła. Oczywiście wtem pojawiło się magiczne: "a dlaczego?" - komentuje Edyta. 

Zgadzacie się z jej asertywną postawą? 

Fot. East News

Edyta Pazura
Fot. instagram@ed_pazura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.