Edyta Pazura o trudnych początkach macierzyństwa w PKP
Fot. Facebook @Edyta Pazura- Maybe Baby
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Pazura podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem najmłodszej pociechy!

Jak wygląda mała Rita?

Redakcja VIVA! 12 lipca 2019 14:51
Edyta Pazura o trudnych początkach macierzyństwa w PKP
Fot. Facebook @Edyta Pazura- Maybe Baby

Edyta Pazura i Cezary Pazura rok temu po raz trzeci zostali rodzicami. Starają się chronić prywatność swojej rodziny i zdecydowali się nie pokazywać w mediach społecznościowych twarzy dzieci, Amelii, Antoniego i Rity. Teraz zrobili wyjątek.

Najmłodsza pociecha Edyty i Cezarego Pazurów

Dwa tygodnie temu Cezary Pazura podzielił się z fanami fotografią najstarszej córeczki. Amelia skończyła 10 lat i ciągle zastanawiała się, czemu na wszystkich zdjęciach publikowanych zawsze znajduje się tyłem do obiektywu. Zapytała tatę, czy się jej wstydzi. „Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! ”, zaznaczył aktor pod piękną fotografią córki.

Teraz Edyta Pazura zamieściła na swoim profilu urocze zdjęcie najmłodszej pociechy, Rity. Widać na nim niezwykłą więź mamy i córki. Nie da się ukryć, że najnowszy wpis rozczulił internautów.

„Obecność... To największa wartość, jaką my dorośli, możemy podarować własnym dzieciom…”, napisała szczęśliwa Edyta Pazura. 

„To prawda . Wspaniale zdjęcie i szczęście które z niego bije 😍😍😍”, „Dokładnie, żadne pieniądze nie kupią czasu.Obecnie to najcenniejsza waluta. I kiedyś dzieciaki to docenią. Tej relacji nie da się kupić.”, „Cudowne zdjęcie 😍 przekaz 💝😥 tez jestem zawsze i wszędzie ze swoim skarbem 😘”, piszą fani gwiazd.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?