Cezary Pazura na zdjęciu Edyty Pazury. Dlaczego aktor ma bliznę na szyi?
Fot. Instagram @ed_pazura
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Pazura w poruszających słowach o stanie zdrowia męża!

Żona Cezarego Pazury pokazała zdjęcie blizny na ciele aktora

Konrad Szczęsny 25 maja 2018 13:58
Cezary Pazura na zdjęciu Edyty Pazury. Dlaczego aktor ma bliznę na szyi?
Fot. Instagram @ed_pazura

Choć niebawem powitają na świecie trzecie dziecko, los mocno ich w ostatnim czasie doświadczył. Pod koniec kwietnia Edyta Pazura poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej mąż przejdzie poważną operację i z tego powodu do 17 maja odwołane zostały wszystkie jego występy. Co prawda zabieg udał się, jednak aktor musiał przez ponad dwa tygodnie nosić kołnierz ortopedyczny. Cezary Pazura powraca już do pełni sił i z tej okazji jego małżonka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie męża z blizną widoczną na szyi i opisała trudy ostatnich życiowych doświadczeń.

Edyta Pazura o bliźnie na szyi Cezarego Pazury

Edyta Pazura podkreśliła, że widok blizny na szyi męża był dla niej niezwykle ważnym, przełomowym wręcz momentem, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w ich życiu.
„(...) Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: „Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie”. Ustawiłam go na ścianie domu i „cyknęłam” trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst – „Blizny”– pomyślałam... Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból...”, zaznaczyła żona Cezarego Pazury.

Dodała również, że znaczenie tej blizny jest dla niej szczególne.
„Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą.... Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście. (...)”, napisała poruszona żona aktora na Instagramie.

Edyta Pazura o stanie zdrowia męża. Dlaczego Cezary Pazura przebywał w szpitalu?

Edyta Pazura w obszernym wpisie podkreśliła również, że ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo trudne z uwagi na wiele piętrzących się problemów i zobowiązań.

„Kiedy więc wali się i pali, a dobrze wiesz, że nieszczęścia zawsze idą parami – wcale nie musisz od razu składać na „ołtarzu” ofiary z własnego ja. Chociaż przyznam, że czasami bywa cholernie ciężko. Cierpienie, łzy, ból, nieprzespane noce… A wszystko wtedy, kiedy masz dwoje małych dzieci, rodzinę w szpitalu i w każdej chwili możesz zacząć rodzić. Dodatkowo znajdą się też tacy, którzy w i tak patowej sytuacji dolewają oliwy do ognia, bo ich egoizm zwycięża nad jakkolwiek pojętą w dzisiejszych czasach wrażliwością… Ale wiesz co? W tym wszystkim ani przez chwilę nie pomyślałam, że się czemuś lub dla kogoś poświęciłam…”, zwierzyła się żona Cezarego Pazury.

Dodała także, że blizna, którą jej mąż ma na szyi, to dla niej symbol trwałości łączącego ich uczucia.

„To dla mnie oznacza blizna mojego Męża: SIŁĘ, ktorą potrafiłam w sobie odnaleźć, chociaż wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Przy okazji dowiedziałam się, kto jest przyjaciele, a kto tylko gra w celu zaspokojenia własnych potrzeb. Gdzie wtedy jest rodzina i kto tak naprawdę do tej rodziny faktycznie przynależy”, zapewniła Edyta Pazura.

Stan zdrowia Cezarego Pazury. Co dolega aktorowi?

Niestety, nie wiadomo, dlaczego aktor musiał przejść operację. Jakiś czas temu jeden z tabloidów twierdził, że było to spowodowane problemami z kręgosłupem.

„Ból czasem przenosi się nawet do ręki. Tak, Czarek ma chory kręgosłup, dlatego zdecydował się na operację. Wiadomo, operacja to nic przyjemnego, ale Czarek cieszy się, że po niej wszystko wróci do normy i będzie znów w pełni sił", wyznał informator Super Expressu.

Sam aktor nie komentuje medialnych spekulacji.  

Cezary Pazura na zdjęciu Edyty Pazury. Dlaczego aktor ma bliznę na szyi?
Fot. Instagram @ed_pazura

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…