Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Herbuś nową jurorką Tańca z gwiazdami?

Czy zastąpi Michała Malitowskiego?

Weronika Kostyra 11 marca 2019 21:11
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Odejście Michała Malitowskiego z Tańca z gwiazdami zasmuciło fanów. Juror nie pojawił się w dwóch pierwszych odcinkach programu. Wszystko przez poważną kontuzję, której doznał. Tancerz opublikował oświadczenie w tej sprawie. Jury programu oceniało uczestników w okrojonym, trzyosobowym składzie, w którego skład wchodzą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan. Nie wiadomo czy tak zostanie do końca, czy też telewizja Polsat planuje zastąpić Michała Malitowskiego nowym jurorem. Pojawiły się jednak informacje, że trwają rozmowy z tej sprawie. Poważnie brana pod uwagę ma być osoba, która w przeszłości była już związana z programem!

Edyta Herbuś wraca do „Tańca z gwiazdami”?

Choć fani mieli nadzieję, że Michał Malitowski powróci do programu, zły stan zdrowia mu to uniemożliwił. „Moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań”, czytamy w oświadczeniu. Według niepotwierdzonych informacji serwisu Pomponik już wkrótce na jego miejscu możemy zobaczyć Edytę Herbuś!

Tancerka brała udział w dwóch edycjach show i ma olbrzymią wiedzę na temat tańca. Poza tym sprawdziła się już jako jurorka w programie World of Dance. Wydaje się więc idealną kandydatką! Na razie gwiazda i jej menadżerka nie potwierdzają tej informacji. Zapytane o to przez serwis Pomponik odpowiedziały: „Nie komentujemy tego”. Wszystko wyjaśni się już wkrótce. Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami w piątek.

Też nie możecie się doczekać? 

Edyta Herbuś
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Edyta Herbuś, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.