O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Herbuś nową jurorką Tańca z gwiazdami?

Czy zastąpi Michała Malitowskiego?

Weronika Kostyra 11 marca 2019 21:11
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Odejście Michała Malitowskiego z Tańca z gwiazdami zasmuciło fanów. Juror nie pojawił się w dwóch pierwszych odcinkach programu. Wszystko przez poważną kontuzję, której doznał. Tancerz opublikował oświadczenie w tej sprawie. Jury programu oceniało uczestników w okrojonym, trzyosobowym składzie, w którego skład wchodzą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan. Nie wiadomo czy tak zostanie do końca, czy też telewizja Polsat planuje zastąpić Michała Malitowskiego nowym jurorem. Pojawiły się jednak informacje, że trwają rozmowy z tej sprawie. Poważnie brana pod uwagę ma być osoba, która w przeszłości była już związana z programem!

Edyta Herbuś wraca do „Tańca z gwiazdami”?

Choć fani mieli nadzieję, że Michał Malitowski powróci do programu, zły stan zdrowia mu to uniemożliwił. „Moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań”, czytamy w oświadczeniu. Według niepotwierdzonych informacji serwisu Pomponik już wkrótce na jego miejscu możemy zobaczyć Edytę Herbuś!

Tancerka brała udział w dwóch edycjach show i ma olbrzymią wiedzę na temat tańca. Poza tym sprawdziła się już jako jurorka w programie World of Dance. Wydaje się więc idealną kandydatką! Na razie gwiazda i jej menadżerka nie potwierdzają tej informacji. Zapytane o to przez serwis Pomponik odpowiedziały: „Nie komentujemy tego”. Wszystko wyjaśni się już wkrótce. Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami w piątek.

Też nie możecie się doczekać? 

Edyta Herbuś
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Edyta Herbuś, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!