Edyta Herbuś
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Te zdjęcia Edyty Herbuś wywołały falę spekulacji. Czy tancerka wróci do Mariusza Trelińskiego?

Weronika Kostyra 12 czerwca 2017 19:00
Edyta Herbuś
Fot. East News

 

Premiera opery „Umarłe miasto” w reżyserii Mariusza Trelińskiego była ważnym wydarzeniem kulturalnym. W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej zjawili się m.in. Ada Fijał, Grażyna Szapołowska, Maciej Zień czy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Uwagę wszystkich zwróciła obecność Edyty Herbuś, która kilka miesięcy temu rozstała się z Mariuszem Trelińskim, reżyserem opery.

 

Edyta Herbuś na premierze opery

Edyta Herbuś wyglądała zjawiskowo w eleganckiej długiej czarnej sukni. Aktorka uśmiechała się i nic nie wskazywało na to, żeby wizyta w Teatrze Wielkim, z którym wiąże się wiele jej wspomnień, sprawiało jej przykrość. W zdjęciach, które opublikowała na Instagramie pochwaliła spektakl i pogratulowała twórcom. Podpisała je też: „jakoś tak dziwnie znajomo…”

 

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

Edyta Herbuś: "Umarłe miasto" i jego najjaśniejszy symbol ... #jednorozec🦄 #świetlisty #moc #miłość #umarłemiasto #opera #premiera #mariusztreliński

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

 

Zobacz także: „Bez blichtru, botoksu i plastiku” Edyta Herbuś wystąpiła w odważnej sesji, ale nie po raz pierwszy!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?