Edyta Herbuś
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Te zdjęcia Edyty Herbuś wywołały falę spekulacji. Czy tancerka wróci do Mariusza Trelińskiego?

Weronika Kostyra 12 czerwca 2017 19:00
Edyta Herbuś
Fot. East News

 

Premiera opery „Umarłe miasto” w reżyserii Mariusza Trelińskiego była ważnym wydarzeniem kulturalnym. W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej zjawili się m.in. Ada Fijał, Grażyna Szapołowska, Maciej Zień czy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Uwagę wszystkich zwróciła obecność Edyty Herbuś, która kilka miesięcy temu rozstała się z Mariuszem Trelińskim, reżyserem opery.

 

Edyta Herbuś na premierze opery

Edyta Herbuś wyglądała zjawiskowo w eleganckiej długiej czarnej sukni. Aktorka uśmiechała się i nic nie wskazywało na to, żeby wizyta w Teatrze Wielkim, z którym wiąże się wiele jej wspomnień, sprawiało jej przykrość. W zdjęciach, które opublikowała na Instagramie pochwaliła spektakl i pogratulowała twórcom. Podpisała je też: „jakoś tak dziwnie znajomo…”

 

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

Edyta Herbuś: "Umarłe miasto" i jego najjaśniejszy symbol ... #jednorozec🦄 #świetlisty #moc #miłość #umarłemiasto #opera #premiera #mariusztreliński

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

 

Zobacz także: „Bez blichtru, botoksu i plastiku” Edyta Herbuś wystąpiła w odważnej sesji, ale nie po raz pierwszy!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.