Edyta Herbuś
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Te zdjęcia Edyty Herbuś wywołały falę spekulacji. Czy tancerka wróci do Mariusza Trelińskiego?

Weronika Kostyra 12 czerwca 2017 19:00
Edyta Herbuś
Fot. East News

 

Premiera opery „Umarłe miasto” w reżyserii Mariusza Trelińskiego była ważnym wydarzeniem kulturalnym. W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej zjawili się m.in. Ada Fijał, Grażyna Szapołowska, Maciej Zień czy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Uwagę wszystkich zwróciła obecność Edyty Herbuś, która kilka miesięcy temu rozstała się z Mariuszem Trelińskim, reżyserem opery.

 

Edyta Herbuś na premierze opery

Edyta Herbuś wyglądała zjawiskowo w eleganckiej długiej czarnej sukni. Aktorka uśmiechała się i nic nie wskazywało na to, żeby wizyta w Teatrze Wielkim, z którym wiąże się wiele jej wspomnień, sprawiało jej przykrość. W zdjęciach, które opublikowała na Instagramie pochwaliła spektakl i pogratulowała twórcom. Podpisała je też: „jakoś tak dziwnie znajomo…”

 

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

Edyta Herbuś: "Umarłe miasto" i jego najjaśniejszy symbol ... #jednorozec🦄 #świetlisty #moc #miłość #umarłemiasto #opera #premiera #mariusztreliński

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

 

Zobacz także: „Bez blichtru, botoksu i plastiku” Edyta Herbuś wystąpiła w odważnej sesji, ale nie po raz pierwszy!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.