Edyta Górniak z ukochanym
Fot. Instagram @edytagorniak
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak wraca do Polski na stałe!

Podjęła tę decyzję ze względu na ukochanego?

Olga Figaszewska 3 września 2018 12:01
Edyta Górniak z ukochanym
Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak dwa lata temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Chciała rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Jednak los bywa przewrotny. Jak donosi magazyn Flesz, gwiazda podjęła decyzję o przeprowadzce do Polski... prawdopodobnie już na stałe! 

Edyta Górniak wraca do Polski

Edyta Górniak postanowiła wrócić do kraju nie tylko ze względu na nową miłość. Od kilku miesięcy gwiazda spotyka się z Mateuszem Zalewskim. I wszystko wskazuje na to, że para poważnie myśli o wspólnej przyszłości. Dlatego też piosenkarka uległa namowom syna. Allan od kilku miesięcy przekonywał mamę, by znów zamieszkali w Polsce. 

„Marzył, by wrócić do kraju i rozpocząć tu naukę w szkole wojskowej, dlatego tak namawiał mamę na przeprowadzkę”, czytamy w najnowszym Fleszu.

Edyta Górniak chciała by jej pociecha uczęszczała do amerykańskiej szkoły w Konstancinie, gdzie wszystkie zajęcia wykładane są w języku angielskim. „Zawsze kładła duży nacisk na edukację Allana”, zdradził znajomy divy. 

Jednak Allan ma zupełnie inną wizję swojej przyszłości. O jakiej szkole myśli? Okazuje się, że nie ma ona nic wspólnego z muzyką! Wszystko wskazuje na to,że nastolatek wybrał liceum o profilu wojskowym! To jego kolejna pasja.  

Edyta Górniak z synem

Sopot Top of the Top Festival 2018, Edyta Górniak i Allan Krupa
Fot. East News

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski 

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.