Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak wróciła do Polski, ale nie zamieszka w Warszawie...

„Dom to są emocje i ludzie”

Weronika Kostyra 10 sierpnia 2018 17:02
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak dwa lata temu przeprowadziła się wraz z synem do Los Angeles. Wokalistka chciała odpocząć od show-biznesowego zgiełku i móc rozwijać się artystycznie. Teraz jednak znów chce mieszkać w Polsce. Wcześniej mówiono, że rozpoczęła poszukiwania domu w Warszawie, ale teraz okazuje się, że zamieszka w innym mieście.

Edyta Górniak zamieszka w Łodzi

Wydawało się, że gwiazda wraca do Polski ze względu na zobowiązania zawodowe, ale to tylko część prawdy. Kilka tygodni temu Edyta Górniak przestała ukrywać, że jest zakochana. Jej partner, Mateusz Zalewski, jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. Pochodzi z Łodzi, ma 34 lata, a serce ukochanej zdobył swoją skromnością i dobrym sercem. Niedawno publicznie potwierdzili swój związek. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie jest na tyle silne, że artystka chce być zawsze blisko partnera, w Łodzi.

„Kiedyś odpowiadałam, że mój dom to scena, tam gdzie jest muzyka. Dziś na moim etapie rozumienia i odczuwania świata, ten dom to są emocje i ludzie. W Polsce mam więcej ludzi, którzy są ważni w moim życiu.  Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią. Tam uwielbiam odpoczywać i tam się chowam przed światem, tam resetuję serce. Jest tam osoba, która wspaniale gotuje i mnie rozpieszcza. Łódź jest teraz bardzo ciepła mojemu sercu”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Nie znaczy to jednak, że zostanie w Polsce na stałe. Jej syn, Allan Krupa, wciąż nie zakończył nauki w szkole w Los Angeles. Edyta Górniak ostateczną decyzję będzie musiała podjąć w styczniu. 

Mateusz Zalewski o związku z Edytą Górniak
Fot. Instagram @matilodz

Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Fot. Instagram @mateuszzalewski

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!