Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak wróciła do Polski, ale nie zamieszka w Warszawie...

„Dom to są emocje i ludzie”

Weronika Kostyra 10 sierpnia 2018 17:02
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak dwa lata temu przeprowadziła się wraz z synem do Los Angeles. Wokalistka chciała odpocząć od show-biznesowego zgiełku i móc rozwijać się artystycznie. Teraz jednak znów chce mieszkać w Polsce. Wcześniej mówiono, że rozpoczęła poszukiwania domu w Warszawie, ale teraz okazuje się, że zamieszka w innym mieście.

Edyta Górniak zamieszka w Łodzi

Wydawało się, że gwiazda wraca do Polski ze względu na zobowiązania zawodowe, ale to tylko część prawdy. Kilka tygodni temu Edyta Górniak przestała ukrywać, że jest zakochana. Jej partner, Mateusz Zalewski, jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. Pochodzi z Łodzi, ma 34 lata, a serce ukochanej zdobył swoją skromnością i dobrym sercem. Niedawno publicznie potwierdzili swój związek. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie jest na tyle silne, że artystka chce być zawsze blisko partnera, w Łodzi.

„Kiedyś odpowiadałam, że mój dom to scena, tam gdzie jest muzyka. Dziś na moim etapie rozumienia i odczuwania świata, ten dom to są emocje i ludzie. W Polsce mam więcej ludzi, którzy są ważni w moim życiu.  Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią. Tam uwielbiam odpoczywać i tam się chowam przed światem, tam resetuję serce. Jest tam osoba, która wspaniale gotuje i mnie rozpieszcza. Łódź jest teraz bardzo ciepła mojemu sercu”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Nie znaczy to jednak, że zostanie w Polsce na stałe. Jej syn, Allan Krupa, wciąż nie zakończył nauki w szkole w Los Angeles. Edyta Górniak ostateczną decyzję będzie musiała podjąć w styczniu. 

Mateusz Zalewski o związku z Edytą Górniak
Fot. Instagram @matilodz

Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Fot. Instagram @mateuszzalewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.