Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska
TYLKO U NAS!

Edyta Górniak trafiła do szpitala?! W jakim jest stanie? 

Piosenkarka może liczyć na wsparcie Mateusza Zalewskiego?!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 15:00
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak zasłabła i trafiła do szpitala?! Jaki jest stan zdrowia gwiazdy? Co jej dolega? 

Stan zdrowia Edyty Górniak

Ostatnie tygodnie były dla niej wyczerpujące. Udział w Agencie Gwiazdy, koncerty, ciągłe życie na walizkach... Edyta Górniak opublikowała na swoim IstaStories przejmujący filmik, na którym leży pod kroplówką.  Kolejne zdjęcie gwiazda opatrzyła podpisem: „Witaminy”. 

W jakim stanie znajduje się Edyta Górniak? „Edyta dokończyła wczorajszy koncert w Warszawie. Ze względu na wycieńczenie organizmu natłokiem zobowiązań zawodowych, wsparła się profesjonalną pomocą. Lekarz podał jej kroplówkę witaminową, by mogła wrócić na trasę”, dowiedzieliśmy się. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeszcze dziś wystąpi w Zabrzu.

Wszystko wskazuje na to, że organizm Edyty Górniak nie znosi najlepiej zawrotnego tempa. Okazuje się, że obecnie gwiazda jest po pierwszych nagraniach programu Agent Gwiazdy na Wyspach Kanaryjskich. W przerwie przyleciała do Polski na serię koncertów.  

Na szczęście w trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie byłego chłopaka, Mateusza Zalewskiego. Na swoim IstaStories zamieścił grafikę: You Go Girl

Przypomnijmy, że zakochanych poróżnił udział wokalistki w nowej edycji programu Agent Gwiazdy. „Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził”, donosił Fakt. kolei Mateusz Zalewski skomentował te doniesienia krótki i wymownie: „Fakt kłamie”.

Jednak jak zdradziła nam osoba z otoczenia gwiazdy, rajdowiec próbuje tylko udawać przed opinią publiczną, że wszystko jest między nimi w porządku.  Czy gwiazda zabierze głos w tej sprawie?

Edycie Górniak życzymy zdrowia!  

Edyta Górniak
Fot. InstaStories

Mateusz Zalewski
Fot. InstaStories/@matilodz

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.