edyta górniak
Z ŻYCIA GWIAZD

Kaprys czy walka w słusznej sprawie? Najnowsze żądanie Edyty Górniak wywołało duże emocje!

Postawa artystki zaskakuje

Konrad Szczęsny 30 października 2018 09:56
edyta górniak

Choć część mediów i osób postronnych uważa, że jest kapryśną diwą, Edycie Górniak trudno odmówić racji, jeśli chodzi o niektóre żądania. Tak też było w przypadku ostatniego koncertu, w trakcie którego organizatorzy nie spełnili wymagań artystki, dotyczących... słomki, przez którą chciała pić wodę. Jak rozwiązano ten problem?

Edyta Górniak zażądała na koncercie bambusowej słomki

Jak twierdzi informator jednego z dzienników, reakcja piosenkarki wynikała przede wszystkim z troski o względy ekologiczne.

Edyta stara się zdrowo odżywiać i dba o ekologię, nie wyobraża więc sobie by korzystać z plastikowych słomek, po tym gdy dowiedziała się, że są one poważnym zagrożeniem dla planety. Gdy ostatnio przed koncertem zobaczyła, że w szklance z jej wodą, którą pije podczas występu, jest plastikowa słomka, wpadła w szał. Organizator musiał stanąć na wysokości zadania i dostarczyć jej bambusowy zestaw słomek. Edyta domaga się ich teraz wszędzie, nawet w restauracjach”, podkreśla w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Akustyczna trasa koncertowa Edyty Górniak

Słomka, przez którą Edyta Górniak pije w trakcie koncertu wodę i materia, z jakiej ta jest wykonana, to dla diwy kwestia fundamentalna. Z reguły może jednak liczyć w tym względzie na wyrozumiałość organizatorów.

„Uważa, że picie małymi łykami przez słomkę lepiej nawilża jej gardło i jest korzystniejsze dla głosu. To znana metoda światowych diw, która poprzez naśladowanie gulgotania pomaga im zwalczać dyskomfort i zmęczenie głosu”, podkreśla informator tabloidu.

Dbanie o niego jest tym bardziej istotne, że wokalistka przebywa obecnie w trasie koncertowej i występuje praktycznie codziennie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the way to the stage #krakow #lastnigth #livemusic 🌼

Post udostępniony przez EDYTA GÓRNIAK (@edytagorniak)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.