O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak ubezpieczyła głos! „Miesięczny koszt to ponoć...’’ 

„Zawrotna suma’’, komentują fani!

Damian Duda 27 maja 2018 15:30

Edyta Górniak woli dmuchać na zimne. Jak donosi Fakt, gwiazda ubezpieczyła swój głos na zawrotną sumę. Artystka jest świadoma, że ciągłe podróże lotnicze pomiędzy Ameryką a Europą mogą negatywnie wpłynąć na jej struny głosowe. A na dodatek cały czas przebywa w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jednak najwięcej uwagi media poświęcają kwocie, na jaką Górniak ubezpieczyła swój niewątpliwy talent. „Zawrotna suma’’, komentują fani.

Edyta Górniak ubezpieczyła głos

Mimo że medialna obecność Edyty Górniak nie ogranicza się jedynie do grania koncertów, gwiazda wie, jak ważny jest dla niej  głos. Dlatego postanowiła ubezpieczyć go na 3 miliony złotych.

„Choć dba o swój głos, chodząc na lekcje śpiewu i przyjmując lekarstwa, chrypka i ból gardła wracają. Diwa postanowiła więc dmuchać na zimne i w tym roku ubezpieczyła swój głos. Miesięczny koszt takiego ubezpieczenia to ponoć kilka tysięcy złotych’’, informuje dziennik.

Górniak ma jednak nadzieje, że nigdy nie będzie musiała korzystać z ubezpieczenia. Wokalistka przekonała się, jak bardzo szkodliwe dla jej głosu są podróże samolotem. Niedawno trafiła do szpitala z rozległym zapaleniem płuc. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.