Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z OSTATNIEJ CHWILI

Edyta Górniak trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca!

Jej występ w Opolu został odwołany...

Weronika Kostyra 14 czerwca 2019 22:07
Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Edyta Górniak w poważnym stanie trafiła do szpitala. Gwiazda zasłabła po próbie do swojego występu na Festiwalu w Opolu. Skarżyła się na złe samopoczucie i bóle w klatce piersiowej. Wezwany ambulans zabrał ją do szpitala. Jej koncert został odwołany.

Edyta Górniak trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału

Po ostatniej próbie Edyta Górniak wróciła do hotelu i źle się poczuła. Wezwano karetkę. Natychmiast podjęto decyzję o zabraniu wokalistki do szpitala. Jak podaje Fakt, na miejscu pojawiło się podejrzenie zawału serca. Według Faktu powodem pogorszenie stanu zdrowia gwiazdy jest związane z upałem. Na scenie w czasie prób było Prawie 40 stopni.

Artystka miała dzisiaj wykonać swój wielki przebój To nie ja podczas Festiwalu w Opolu. Jej koncert został odwołany. Na razie nie poinformowano oficjalnie jaki jest stan Edyty Górniak. Wiadomo jedynie, że przebywa w jednym ze szpitali w Opolu. Czekamy na dalsze informacje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰🤩 #OPOLE56 #Opole2019 #FestiwalOpole #FestiwalwOpolu

Post udostępniony przez 56. KFPP OPOLE 2019 (@opolefestiwal)

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!