O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak trafiła do szpitala! „Komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach”

Co dolega piosenkarce?

Olga Figaszewska 22 maja 2018 10:45

Najnowsze informacje zasmuciły fanów Edyty Górniak. Występ gwiazdy podczas piątkowej gali boksu stoi pod znakiem zapytania. Piosenkarka trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Edyta Górniak w szpitalu. Jak się czuje?

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie musiała teraz zadbać o swoje zdrowie. Piosenkarka trafiła do szpitala. Zmaga się z poważnym zapaleniem płuc. Prawdopodobnie na oddziale spędzi przynajmniej dwa dni.

„Edyta ma rozległe zapalenie płuc. Lekarz powiedział jej, że gdyby dłużej zwlekała z wizytą choroba mogłaby uszkodzić mięsień sercowy. Wtedy komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach i pewnie konieczna byłaby operacja”, donosi informator Faktu.


Edyta Górniak od kilku dni bagatelizowała niepokojące objawy. Już w trakcie podróży do kraju czuła się źle. Myślała, że to zwykłe przeziębienie.

„Ciągle kasłała co dało jej bardzo w kość. Nikt z pasażerów nie mógł przez nią zasnąć, ale Edyta miała nadzieję, że to zwykłe przeziębienie. Po przylocie do Warszawy próbowała ratować się miodem i witaminami, ale nie pomogło”, zaznacza znajomy gwiazdy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.