O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak trafiła do szpitala! „Komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach”

Co dolega piosenkarce?

Olga Figaszewska 22 maja 2018 10:45

Najnowsze informacje zasmuciły fanów Edyty Górniak. Występ gwiazdy podczas piątkowej gali boksu stoi pod znakiem zapytania. Piosenkarka trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Edyta Górniak w szpitalu. Jak się czuje?

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie musiała teraz zadbać o swoje zdrowie. Piosenkarka trafiła do szpitala. Zmaga się z poważnym zapaleniem płuc. Prawdopodobnie na oddziale spędzi przynajmniej dwa dni.

„Edyta ma rozległe zapalenie płuc. Lekarz powiedział jej, że gdyby dłużej zwlekała z wizytą choroba mogłaby uszkodzić mięsień sercowy. Wtedy komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach i pewnie konieczna byłaby operacja”, donosi informator Faktu.


Edyta Górniak od kilku dni bagatelizowała niepokojące objawy. Już w trakcie podróży do kraju czuła się źle. Myślała, że to zwykłe przeziębienie.

„Ciągle kasłała co dało jej bardzo w kość. Nikt z pasażerów nie mógł przez nią zasnąć, ale Edyta miała nadzieję, że to zwykłe przeziębienie. Po przylocie do Warszawy próbowała ratować się miodem i witaminami, ale nie pomogło”, zaznacza znajomy gwiazdy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.