Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak wyjdzie za mąż?! Znamy szczegóły!

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2017 14:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak jest zakochana! Co więcej, właśnie zdradziła, że być może… znów wyjdzie za mąż! Co wiemy o mężczyźnie, który zdobył jej serce?

 

Polecamy też: Edyta Górniak szuka nowego partnera? „Allan coraz częściej powtarza mi, żebym...”

 

Edyta Górniak o miłości i nowym życiu

O swoim ukochanym piosenkarka mówi: „Mój prywatny książę William”. Poznali się w Stanach, gdzie Edyta przeprowadziła się rok temu. William jest Amerykaninem irlandzkiego pochodzenia. W rozmowie z Marcinem Mellerem i Kingą Burzyńską, Górniak zdradziła, że jej nowy partner jest aktorem. Czy gwiazda jest już gotowa na nowy, poważny związek?

 

„Przez upływ czasu i również doświadczenia potwornie zablokowałam się na jakiekolwiek relacje: bliskość, wzajemność, zaufanie. Nie byłabym tego świadoma. Minął rok odkąd mieszkamy w USA. I było mi łatwiej na zbudować takie zaufanie z osobami, które nie znają mojej historii. Fani przekonywali mnie, że miłość kiedyś się zdarzy. Zapierałam się rękami i nogami. Nawet do niedawna mówiłam, że nie wyjdę za mąż. I muszę to przemyśleć. Zapierałam się prawie dziesięć lat!”,  zadeklarowała dziś w „Dzień dobry wakacje”.

 

A to poważna deklaracja, biorąc pod uwagę fakt, że od rozstania z Piotrem Schrammem artystka nigdy nie potwierdziła oficjalnie, że jest w jakimś związku, mimo że w mediach pojawiały się plotki o jej romansie z producentem Michałem Nocnym czy Davidem Fosterem. Za to w wywiadach podkreślała, że do nowego związku namawia ją syn Allan.

 

Plotki o nowej miłości Edyty Górniak pojawiły się na początku tego roku, a potem znów pod koniec czerwca, gdy piosenkarka opublikowała na swoim Istagramie intymne zdjęcia z partnerem.

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

Edyta Górniak z nowym partnerem

 

Prawie jak rodzina

Czym William zdobył sobie zaufanie gwiazdy? Cierpliwością i nienachalnością: „Dał mi bardzo dużo przestrzeni i czasu. Kropla po kropli budował to zaufanie. To mnie najbardziej ujęło”, zdradziła piosenkarka.

 

„Jestem bardzo szczęśliwa. Nie mogę powiedzieć, że nie jestem pełna strachu. Są takie strefy życia, na przykład scena, w których się odnajduję i przewiduję niektóre sytuacje. Tam trudno jest mnie zaskoczyć. Jednak jeśli chodzi o sferę relacji rodzinnych i partnerskich, miałam dużo mocnych rozczarowań. Myślałam nawet, że chyba byłoby głupio znów kochać”, zwierzała się w programie TVN.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Edyta Górniak jest znów zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy? Zobaczcie ich intymne zdjęcia

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

Edyta Górniak z nowym partnerem

 

Gwiazda nie chciała powiedzieć, jak się poznali. Magazyn „Flesz’’ pisał jakiś czas temu, że spotkali się w restauracji, gdzie Edyta była ze swoimi znajomymi. Podobno między 44-letnią piosenkarką a 35-letnim Amerykaninem od razu zaiskrzyło.

 

Osoba z otoczenia artystki w rozmowie z „Faktem” opowiadała o Williamie: „On interesuje się modą i widać to po jego ubiorze. Do drogich marynarek dobiera figlarnie krótkie spodenki. Ma też wyjątkowo białe zęby, na które wszyscy zwracają uwagę. Edyta dała mu szansę i często spędzają razem czas. Z okazji trzynastych urodziny Allana poszli w komplecie do kina. Zachowywali się prawie jak rodzina’’.

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

William, partner Edyty Górniak

 

Razem z Allanem i fanami piosenkarki trzymamy kciuki za nowy związek Edyty Górniak. Mamy nadzieję, że jej „książę William” okaże się tym jedynym. No i czekamy na datę ślubu!

 

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.