Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak wyjdzie za mąż?! Znamy szczegóły!

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2017 14:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak jest zakochana! Co więcej, właśnie zdradziła, że być może… znów wyjdzie za mąż! Co wiemy o mężczyźnie, który zdobył jej serce?

 

Polecamy też: Edyta Górniak szuka nowego partnera? „Allan coraz częściej powtarza mi, żebym...”

 

Edyta Górniak o miłości i nowym życiu

O swoim ukochanym piosenkarka mówi: „Mój prywatny książę William”. Poznali się w Stanach, gdzie Edyta przeprowadziła się rok temu. William jest Amerykaninem irlandzkiego pochodzenia. W rozmowie z Marcinem Mellerem i Kingą Burzyńską, Górniak zdradziła, że jej nowy partner jest aktorem. Czy gwiazda jest już gotowa na nowy, poważny związek?

 

„Przez upływ czasu i również doświadczenia potwornie zablokowałam się na jakiekolwiek relacje: bliskość, wzajemność, zaufanie. Nie byłabym tego świadoma. Minął rok odkąd mieszkamy w USA. I było mi łatwiej na zbudować takie zaufanie z osobami, które nie znają mojej historii. Fani przekonywali mnie, że miłość kiedyś się zdarzy. Zapierałam się rękami i nogami. Nawet do niedawna mówiłam, że nie wyjdę za mąż. I muszę to przemyśleć. Zapierałam się prawie dziesięć lat!”,  zadeklarowała dziś w „Dzień dobry wakacje”.

 

A to poważna deklaracja, biorąc pod uwagę fakt, że od rozstania z Piotrem Schrammem artystka nigdy nie potwierdziła oficjalnie, że jest w jakimś związku, mimo że w mediach pojawiały się plotki o jej romansie z producentem Michałem Nocnym czy Davidem Fosterem. Za to w wywiadach podkreślała, że do nowego związku namawia ją syn Allan.

 

Plotki o nowej miłości Edyty Górniak pojawiły się na początku tego roku, a potem znów pod koniec czerwca, gdy piosenkarka opublikowała na swoim Istagramie intymne zdjęcia z partnerem.

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

Edyta Górniak z nowym partnerem

 

Prawie jak rodzina

Czym William zdobył sobie zaufanie gwiazdy? Cierpliwością i nienachalnością: „Dał mi bardzo dużo przestrzeni i czasu. Kropla po kropli budował to zaufanie. To mnie najbardziej ujęło”, zdradziła piosenkarka.

 

„Jestem bardzo szczęśliwa. Nie mogę powiedzieć, że nie jestem pełna strachu. Są takie strefy życia, na przykład scena, w których się odnajduję i przewiduję niektóre sytuacje. Tam trudno jest mnie zaskoczyć. Jednak jeśli chodzi o sferę relacji rodzinnych i partnerskich, miałam dużo mocnych rozczarowań. Myślałam nawet, że chyba byłoby głupio znów kochać”, zwierzała się w programie TVN.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Edyta Górniak jest znów zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy? Zobaczcie ich intymne zdjęcia

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

Edyta Górniak z nowym partnerem

 

Gwiazda nie chciała powiedzieć, jak się poznali. Magazyn „Flesz’’ pisał jakiś czas temu, że spotkali się w restauracji, gdzie Edyta była ze swoimi znajomymi. Podobno między 44-letnią piosenkarką a 35-letnim Amerykaninem od razu zaiskrzyło.

 

Osoba z otoczenia artystki w rozmowie z „Faktem” opowiadała o Williamie: „On interesuje się modą i widać to po jego ubiorze. Do drogich marynarek dobiera figlarnie krótkie spodenki. Ma też wyjątkowo białe zęby, na które wszyscy zwracają uwagę. Edyta dała mu szansę i często spędzają razem czas. Z okazji trzynastych urodziny Allana poszli w komplecie do kina. Zachowywali się prawie jak rodzina’’.

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

William, partner Edyty Górniak

 

Razem z Allanem i fanami piosenkarki trzymamy kciuki za nowy związek Edyty Górniak. Mamy nadzieję, że jej „książę William” okaże się tym jedynym. No i czekamy na datę ślubu!

 

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.