O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak potwierdziła związek z przystojnym Mateuszem!

Tak diwa i jej ukochany okazują sobie czułość na wakacjach

Konrad Szczęsny 31 lipca 2018 15:00

Na początku lipca media obiegła informacja, że sercem Edyty Górniak zawładnął przystojny łodzianin, Mateusz Zalewski. 34-latek jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. Serce diwy zdobył skromnością, dobrocią i byciem szarmanckim. Choć do tej pory o tej relacji spekulowano na podstawie komentarzy na Instagramie i jednego niewyraźnego zdjęcia w gronie znajomych, dzisiaj artystka zdecydowała się ukrócić plotki i zamieściła na swoim Instastories urocze zdjęcie z ukochanym.

Zdjęcie Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego na Instagramie diwy

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Edyta Górniak wyjechała bez ukochanego do Tajlandii i postanowiła sprawdzić jego prawdomówność, wykorzystując w tym celu wspólnych znajomych.

„Edyta chce sprawdzić Mateusza. Kocha go i ufa mu, ale wychodzi z założenia, że kilka testów prawdomówności nie zaszkodzi. Na przykład czy Mateusz nie imprezuje po nocach, kiedy wcześniej mówi jej wieczorem, że idzie do łóżka. Edycie pomaga kilka zaufanych osób z grona wspólnych znajomych”, twierdził informator Faktu.

Wiele wskazuje na to, że diwę zabolały te spekulacje, ponieważ dzisiaj zamieściła czułe zdjęcie na swoim Instastories. Para wypoczywa w Tajlandii i widać, że wspólnie spędzany czas daje im dużo radości. Na opublikowanej fotografii Mateusz Zalewski leży na kolanach Edyty Górniak, ta zaś trzyma jego brodę. On z kolei dotyka jej dłoni. 

Czy młodszy mężczyzna okaże się dla diwy tym jedynym?

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Poznali się przez wspólnych znajomych w listopadzie zeszłego roku, gdy Edyta Górniak przeszła operację kolana w jednej z łódzkich klinik. Mówi się, że Mateusz Zalewski od dawna był pod wielkim wrażeniem artystki i szybko nawiązali nić porozumienia. Parę tworzą od kilkunastu tygodni i wiele wskazuje na to, że diwa ten związek traktuje bardzo poważnie. Nowego partnera mamy zaakceptował również jedyny syn wokalistki, Allan.

Uważasz, że Edyta i Mateusz pasują do siebie?  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!