Tak diwa i jej ukochany okazują sobie czułość na wakacjach

Konrad Szczęsny 31 lipca 2018 15:00

Na początku lipca media obiegła informacja, że sercem Edyty Górniak zawładnął przystojny łodzianin, Mateusz Zalewski. 34-latek jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. Serce diwy zdobył skromnością, dobrocią i byciem szarmanckim. Choć do tej pory o tej relacji spekulowano na podstawie komentarzy na Instagramie i jednego niewyraźnego zdjęcia w gronie znajomych, dzisiaj artystka zdecydowała się ukrócić plotki i zamieściła na swoim Instastories urocze zdjęcie z ukochanym.

Zdjęcie Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego na Instagramie diwy

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Edyta Górniak wyjechała bez ukochanego do Tajlandii i postanowiła sprawdzić jego prawdomówność, wykorzystując w tym celu wspólnych znajomych.

„Edyta chce sprawdzić Mateusza. Kocha go i ufa mu, ale wychodzi z założenia, że kilka testów prawdomówności nie zaszkodzi. Na przykład czy Mateusz nie imprezuje po nocach, kiedy wcześniej mówi jej wieczorem, że idzie do łóżka. Edycie pomaga kilka zaufanych osób z grona wspólnych znajomych”, twierdził informator Faktu.

Wiele wskazuje na to, że diwę zabolały te spekulacje, ponieważ dzisiaj zamieściła czułe zdjęcie na swoim Instastories. Para wypoczywa w Tajlandii i widać, że wspólnie spędzany czas daje im dużo radości. Na opublikowanej fotografii Mateusz Zalewski leży na kolanach Edyty Górniak, ta zaś trzyma jego brodę. On z kolei dotyka jej dłoni. 

Czy młodszy mężczyzna okaże się dla diwy tym jedynym?

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Poznali się przez wspólnych znajomych w listopadzie zeszłego roku, gdy Edyta Górniak przeszła operację kolana w jednej z łódzkich klinik. Mówi się, że Mateusz Zalewski od dawna był pod wielkim wrażeniem artystki i szybko nawiązali nić porozumienia. Parę tworzą od kilkunastu tygodni i wiele wskazuje na to, że diwa ten związek traktuje bardzo poważnie. Nowego partnera mamy zaakceptował również jedyny syn wokalistki, Allan.

Uważasz, że Edyta i Mateusz pasują do siebie?  

1/5
Edyta Górniak potwierdziła na Instagramie związek z Mateuszem Zalewskim
Copyright @InstaStories @edytagorniak
1/5

Tym zdjęciem Edyta Górniak potwierdziła swój związek z 34-letnim Mateuszem Zalewskim z Łodzi. Para wypoczywa razem w Tajlandii.

2/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
2/5

Wcześniej o naturze relacji Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego mówiło się m.in. na podstawie tego zdjęcia, na którym pozują w towarzystwie znajomych.

3/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
3/5

Mateusz Zalewski jest młodszy od Edyty Górniak o 12 lat.

4/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
4/5

Mateusz Zalewski jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli w Łodzi.

5/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
5/5

Mateusz Zalewski i Edyta Górniak poznali się w listopadzie 2017 roku dzięki wspólnym znajomym. Parę tworzą od kilkunastu tygodni.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?